Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-08-2016, 20:48   #111
tomekklis
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 30-05-2015
Skąd: Zabrze
Model: ford focus mk2
Silnik: 1,6D
Rocznik: 2009
Postów: 25
Domyślnie Odp: Radio Ford 6000CD a talefon komórkowy

Cytat:
Napisał c-matix Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie mam dziwną sytuacje jak dla mnie z radiem i BT .
Generalnie w styczniu nagle przestały mi działać rozmowy telefoniczne przez BT. Przycisk VOICE nie działa a na radiu po kliknięciu w telefon wyświetla mi sie MUTE. Telefon łączy sie z modułem a radio ma włączone BT - ON, a rozmowy nie idą przez radio i modul BT. Po zmianie radia na SONY rozmowy działają ??? Co może być nie tak.

Bump: ...
dziś zauważyłem u siebie podobną sytuacje....w ustawieniach wszystko ok a mimo to nie działa.jaki może być powód????

tomekklis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2016, 11:57   #112
ARTI-A21
ford::amateur
 
Imię: daniel
Zarejestrowany: 25-09-2012
Skąd: krosniewice
Model: focus mk2 lift
Silnik: 1,6 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 3
Domyślnie Odp: Radio Ford 6000CD a talefon komórkowy

witam mam telefon samsung A3 z 2016 roku i on łaczy sie z radiem cd6000 z pomaranczowym podswietleniem ale jak dzwoni to nie słychac w radiu tylko w telefonie odbieram telefon i nic nie słysze i mnie nie słysza tylko musze właczyc system głosno mowiacy w telefonie i w tedy idzie przez telefon miałem stary telefon nokia lumia 625 działało bez problemu w telefonie blutow był właczony i na wyswietlaczu blutow pokazywał sie wtedy kiedy łaczył sie z radyjkiem .Njiewiem czy moze jest innt system pozdrawiam
ARTI-A21 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2017, 18:37   #113
Adam_19841
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 11-02-2014
Model: Galaxy
Silnik: 2000
Rocznik: 2013
Postów: 18
Domyślnie Odp: Radio Ford 6000CD a talefon komórkowy

Witam, potrzebuję pomocy podłączyłem moduł bluetooth do radia 6000cd udało się go sparować - widzi telefon książkę rozmówca mnie słyszy natomiast ja nic nie słyszę w głośnikach. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić aby to naprawić ?
Adam_19841 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2017, 12:02   #114
w3rni
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-03-2017
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 1
Domyślnie Odp: Radio Ford 6000CD a talefon komórkowy

Witam,
Posiadam takie radyjko:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety nie mogę podłączyć telefonu przez bluetooth (o ile moduł jest zainstalowany). Pod klawiszem nr 7 była opcja Phone, lecz niestety przez moją głupotę w trakcie słuchania radia przytrzymałem ten przycisk i zakodowała się na nim stacja radiowa. W opcjach Menu nie znalazłem nigdzie opcji bluetooth, a po kliknięciu na zieloną słuchawkę pojawia się na wyświetlaczu napis Mute. Dodam jeszcze, że po lewej stronie kierownicy znajduje się manetka do sterowania radiem.

Czy ktoś może ma doświadczenia z takim modelem radia i wie jak zaradzić sprawie?

Ostatnio edytowane przez w3rni ; 09-03-2017 o 12:45
w3rni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2017, 17:11   #115
grzana
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 10-12-2016
Model: Galaxy
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 6
Domyślnie Odp: Radio Ford 6000CD a talefon komórkowy

Witam. Zwracam się o pomoc ponieważ posiadam w Galaxy z 2006r. radio cd6000. Telefon mam sparowany z radiem i działa mi zestaw głośnomówiący bez problemu. Niestety nie mogę przez bluetooth odtwarzać muzyki z telefonu w głośnikach samochodowych. Czy jest to związane z nieprawidłową konfiguracją ustawiań, czy może z modułem BT, a może problem leży jeszcze gdzie indziej? Przejrzałem jeszcze kilka innych wątków, ale na podobny problem nie natrafiłem. Z góry bardzo dziękuję za podpowiedź
grzana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2017, 17:17   #116
stingerA6
Tańczący z S-Maxami
 
Avatar stingerA6
 
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: Landsberg
Model: Romet
Silnik: Wigry
Rocznik: 1985
Postów: 1,011
Domyślnie Odp: Radio Ford 6000CD a talefon komórkowy

Cytat:
Napisał grzana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety nie mogę przez bluetooth odtwarzać muzyki
Bo bluetooth w tym radiu służy tylko do rozmów telefonicznych
__________________
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."
"Forum to nie agencja towarzyska. Wszystkim nie dogodzimy"
stingerA6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2017, 17:46   #117
grzana
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 10-12-2016
Model: Galaxy
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 6
Domyślnie Odp: Radio Ford 6000CD a talefon komórkowy

Czy w związku z tym można wymienić BT na taki, który mi obsłuży muzykę, jeśli tak, to na jaki? Z tego, co wyczytałem wcześniej, moduł znajduje się pod schowkiem pasażera.
grzana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2017, 20:18   #118
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,659
Domyślnie Odp: Radio Ford 6000CD a talefon komórkowy

Cytat:
Napisał grzana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy w związku z tym można wymienić BT na taki, który mi obsłuży muzykę, jeśli tak, to na jaki? Z tego, co wyczytałem wcześniej, moduł znajduje się pod schowkiem pasażera.
Ja w Fieście mam taki moduł pod schowkiem, montowany przez Forda i raczej stawiam że to jest część wspólna dla Fordów, nie dedykowana do konkretnego modelu:


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.




Natomiast nie słyszłem by przez jakikolwiek telefoniczny BT można było słuchać muzyki.
slawomirro jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2017, 20:22   #119
stingerA6
Tańczący z S-Maxami
 
Avatar stingerA6
 
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: Landsberg
Model: Romet
Silnik: Wigry
Rocznik: 1985
Postów: 1,011
Domyślnie Odp: Radio Ford 6000CD a talefon komórkowy

Cytat:
Napisał slawomirro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie słyszłem by przez jakikolwiek telefoniczny BT można było słuchać muzyki
Można można. W polifcie z nawką nx śmiga muza aż miło, włącznie ze sterowaniem przełączaniem utworów
__________________
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."
"Forum to nie agencja towarzyska. Wszystkim nie dogodzimy"
stingerA6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2017, 20:47   #120
d3bian
ford::average
 
Avatar d3bian
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 05-11-2016
Skąd: Szczecin
Model: c-max / mondeo
Silnik: 1.8 /2.0
Rocznik: 2008 /2018
Postów: 69
Domyślnie Odp: Radio Ford 6000CD a talefon komórkowy

Cytat:
Napisał grzana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy w związku z tym można wymienić BT na taki, który mi obsłuży muzykę
488 to tylko bt do rozmów
112 ma USB i streaming audio
d3bian jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.