Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-01-2016, 16:07   #11
Uziu
ford::expert
 
Avatar Uziu
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 14-10-2011
Model: VW Passat/Mercedes-Benz
Silnik: 1.9 TDI/2.7CDI
Rocznik: 1998/2005
Postów: 2,097
Domyślnie Odp: Czy światła przeciwmgielne mają własny przekażnik

co do wyjazdu za granice, to wystarczy odlaczyc i nie ma problemu, to samo z CB radiem, w niektorych krajach nie mozna go uzywac itp. Wg. mnie te dzienne na drogowych to czasem lepsze jak te ledy w zderzaku co czasami tak slabo swieca ze masakra. W focusie MK 1 na pewno nie bedzie fabrycznie zadnej instalacji DRL, jak chcesz w halogenach miec to musisz sobie zrobic przez przekaznik.

Uziu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2016, 17:07   #12
zmulim
FCP member
 
Avatar zmulim
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-08-2014
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 2,605
Domyślnie Odp: Czy światła przeciwmgielne mają własny przekażnik

Mówisz o całkowitym odłączeniu takich przerobionych halogenów? Wiem o czym mówisz z tym słabym świeceniem DRLów - te tzw "biedronkowe" świecą dobrze tylko przez krótki czas. Dlatego ja zainwestowałem w porządny zestaw z Philipsa, na prawdę polecam, świeci aż miło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co do rozwiązań dedykowanych do focusa to swego czasu było jedno takie ale drogie - Hella Celis - kompletne klosze lamp z gotowymi DRLami w środku, ale cena kosmos to raz, a dostepnosc równa 0 to dwa.
zmulim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2016, 17:42   #13
Uziu
ford::expert
 
Avatar Uziu
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 14-10-2011
Model: VW Passat/Mercedes-Benz
Silnik: 1.9 TDI/2.7CDI
Rocznik: 1998/2005
Postów: 2,097
Domyślnie Odp: Czy światła przeciwmgielne mają własny przekażnik

wlasnie te zestawy dedykowane to czesto cena kosmos, suma sumarum oszczednosci nie bedzie
Uziu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2016, 18:36   #14
zmulim
FCP member
 
Avatar zmulim
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-08-2014
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 2,605
Domyślnie Odp: Czy światła przeciwmgielne mają własny przekażnik

Kiedyś chciałem sobie coś takiego sprawić, to był zestaw xenon właśnie Hella Celis, brakowało tylko w zestawie układu spryskiwaczy, cena ponad 3500zł...
zmulim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2016, 09:10   #15
daniellson
ford::advanced
 
Avatar daniellson
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 17-11-2007
Skąd: Tarnów/Ałma-Ata
Model: focus LPG ZENIT ,volvo xc60 2007
Silnik: 1,6
Rocznik: 1998
Postów: 276
Domyślnie Odp: Czy światła przeciwmgielne mają własny przekażnik

Cytat:
Napisał zmulim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kiedyś chciałem sobie coś takiego sprawić, to był zestaw xenon właśnie Hella Celis, brakowało tylko w zestawie układu spryskiwaczy, cena ponad 3500zł...
Także zastanawiałem się nad kupnem tych lamp ,tylko czy jest sens do starego auta to pchać .Po drugie widziałem kiedyś forda na tych lampach ,i powiem ,że te ledy nie świecą specjalnie mocno ,wręcz słabiutko .Cena też jest ciekawa z pełny komplet z osprzętem ,niemniej jednak bardzo nowocześnie się to prezentuje na samochodzie .
Zwróćcie uwagę na to kombi ,ciekawie
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 4459963874_6e139a39be_o.jpg (82.0 KB, 25 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg p1050925-7184084367265177295.jpg (85.7 KB, 22 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg imag0087.jpg (106.5 KB, 71 wyświetleń)
daniellson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2016, 13:53   #16
zmulim
FCP member
 
Avatar zmulim
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-08-2014
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 2,605
Domyślnie Odp: Czy światła przeciwmgielne mają własny przekażnik

Ktoś tam widzę że nawet zaszalał z grillem jak w mk2 fl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale same lampy dodają uroku autku, nie ma co. Dużo młodziej wygląda. Tylko tak jak piszesz, te ledy nie świecą jakoś specjalnie mocno. Cena nawet niezła, po spryski to moża tanio dorobić. Był też zestaw Halla Celis ale nie xenon ale zwykły H7 soczewkowy, wyglądał tak samo ale za to sporo tańszy, niestety nigdzie nie można go już znaleźć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez zmulim ; 26-01-2016 o 14:06
zmulim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2016, 14:33   #17
Uziu
ford::expert
 
Avatar Uziu
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 14-10-2011
Model: VW Passat/Mercedes-Benz
Silnik: 1.9 TDI/2.7CDI
Rocznik: 1998/2005
Postów: 2,097
Domyślnie Odp: Czy światła przeciwmgielne mają własny przekażnik

ja za 500 kupilem depo z ringami na soczewce, w ringach sa male zaroweczki 1,2w wystarczy to wywalic, dac jakies mocne ledowe, lub jakis pasek led mocny i jest juz dzienne w ringach i powinno mocno swiecic, z tym ze te depo na zarowkach h7 to swieci slabo, potrzebny xenon, a drogowe trzeba z zarowka kombinowac, ale to nie 3,5 tys, co do soczzewki i zarowki h7 to nie polecam, musi byc bardzo dobra droga zarowka to dopiero cos tam to daje, ale zwykla lampa wraz na dobrej zarowce bedzie lepiej swiecic od soczewki oczywiscie mowa tu o nowych. Przerabialem zwykle zarowki w soczewkach, te +120 % , xenony, to samo w zwyklych lampach, te same zarowki i soczewka jest tylko i wylacznie lepsza od zwyklej lampy jak w srodku siedzi palnik xenonowy.
Uziu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2016, 17:48   #18
zmulim
FCP member
 
Avatar zmulim
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-08-2014
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 2,605
Domyślnie Odp: Czy światła przeciwmgielne mają własny przekażnik

Dokładnie. Ja ostatecznie pozostałem przy moich oryginalnych kloszach H7, ponieważ po rozeznaniu się w temacie, jedynie xenon wchodził by w grę oczywiście raczej w ori a to spory koszt. Natomiast co do świecenia tych wszystkich wynalazków z ringami itd to nie umywają się one do fabrycznego klosza, montuję żarówki Philips Vision Plus +100% i aż miło, na prawdę, miałem okazję porównać z BMW E46, Civic UFO, Audi A3 i po przesiadce do Foki jadąc w nocy czuję ulgę bo widzę znacznie więcej. Jedyne nad czym się zastanawiam to dopaść skądś ori klosze z wersji ST, z czarnym środkiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zmulim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2016, 19:53   #19
Uziu
ford::expert
 
Avatar Uziu
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 14-10-2011
Model: VW Passat/Mercedes-Benz
Silnik: 1.9 TDI/2.7CDI
Rocznik: 1998/2005
Postów: 2,097
Domyślnie Odp: Czy światła przeciwmgielne mają własny przekażnik

jak masz lampy poliftowe to w zyciu na inne nie wymieniaj, chyba ze na w idealnym stanie xenon helli, bo nic tak jak poliftowa lampa w focusie swiecic nie bedzie, chyba ze te od st170 ale to jest chyba to samo tyle ze czarne srodki wlasnie.
Uziu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2016, 20:08   #20
zmulim
FCP member
 
Avatar zmulim
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-08-2014
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 2,605
Domyślnie Odp: Czy światła przeciwmgielne mają własny przekażnik

Masz w 100% rację, ani mi się śni kupwać jakieś tjuningowe lampy, ori polift świeci pięknie. Ciekawe jak dają te czarne z ST, pewnie podobnie. Widziałem nawet poradnik jak zrobić sobie samemu takie czarne ale to za duża ingerencja w klosze. Trochę się zrobił offtopic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zmulim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.