Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-06-2012, 19:55   #1
misiekLowicz
 
Postów: n/a
Question focus st 170- ocena

Witam wszystkich FORD-koneserów!
Jestem od dziś na forum, gdyż chciałbym stać się posiadaczem ST170 i dołączyć do grona właścicieli Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Proszę o ocenę tego modelu. Ja mam dosyć daleko, więc może już ktoś go oglądał?
Czy st ma obniżone zawieszenie w porównaniu do standardowego? Bo wiem, iż o 30% sztywniejsze.
Pozdrawiam!
Oto link:
http://otomoto.pl/ford-focus-st-170-...C24206229.html


Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 04-06-2012 o 20:43
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2012, 21:57   #2
Przemo1903
ford::average
 
Avatar Przemo1903
 
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: Kraków
Model: 308 GT FL 2.0 HDI 177 KM
Silnik: 2000
Rocznik: 2018
Postów: 184
Domyślnie Odp: focus st 170- ocena

cytat z forum Focusa na temat tego auta:


w skrócie:

serwisowany w ASO, ale citroena u kumpla przez ostatnie kilkanaście tysięcy
robione coś przy zderzaku z tyłu, widać jakieś oklejenie od góry oraz odstaje troche z lewej
poci się skrzynia i to bardzo
poci się sprężarka klimatyzacji
akumulator do wymiany
jakieś dziwne manewry bezpiecznikowe pod maską od rzekomego super audio które zostalo wymontowane
sprzęgło do wymiany
auto całkowicie nie jedzie - pierdzi z wydechu, widać solidny brak iskry, jest uszkodzone - w ogóle nie przyspiesza (gość zarzeka się że super jeździło przez cały dzień a teraz akurat w ogóle nie chce jechać)
opony z tyłu na jednej osi założone inne (1 kierunkowa, 1 asymetryczna) (jedna opona lekko ścięta)
felgi były całe malowane przez jakiegoś Pana wiesia spod czwórki
tarcze nadają się do wymiany i z przodu i z tyłu (wysoki poziom zużycia), klocki są nowe więc widać założył same klocki bez wymiany tarcz
końcówka wydechu bije o zderzak tylny
tylne drzwi skrzypią (normalka)
dość skorodowane elementy pod maską samochodu (listwa paliwowa, łapa i pare innych pierdół). W moim STku z 2002 r. nie ma tam rdzy w ogóle a auto było, jest i będzie pod chmurką


na plusy:
klapa bagażnika w świetnym stanie
zadbany zewnątrz, nie malowany (oprócz tego co z tyłem się działo, a prawdopodobnie się działo)
fotele recaro i ogólnie zadbane wnętrze
przedmuchów, wycieków spod pokrywy zaworów brak

podsumowując:

mechanicznie: absolutna tragedia, nie polecam nikomu fatygować się po to auto, gość to lanser i cwaniaczek w różowej koszuli który pozjadał wszelkie rozumy. Myślał prawdopodobnie, że trafił na dwóch napalonych cieciów. Nie gasiłem i nie wsłuchiwałem się w dwumas bo odpuściliśmy sobie auto nawet od wyjazdu na drogę publiczną bo po prostu się do tego nie nadaje. Wrogowi nie polecam takiego auta

+ / - około 2000 PLN lub więcej za naprawę samochodu do stanu używalności

Gość z ASO pokiwał głową i odszedł - padaka






PS. Zapomniałem - elektryka tylnych szyb z pilota nie działa. Tylna szyba prawa ************ skrzeczy, a z pilota zamiast spuszczać się, spada po prostu z mocnym hukiem na końcu
__________________
Peugeot 308 FL GT 2.0 HDI 177 KM EAT8

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 04-06-2012 o 22:00
Przemo1903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2012, 09:29   #3
misiekLowicz
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: focus st 170- ocena

Naprawdę wielkie dięki, bo miałem się wybrać gdyby nikt nie odpowiedział, a tak zaoszczędziłeś mi sporo trudu. Czytam coraz więcej o st, ale jest ich naprawdę mało i większość to padła... Może kiedyś uda się znaleźć coś w stanie normalnym.
Pozdawiam!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.