Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-04-2006, 13:53   #1
sebba24
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-07-2004
Skąd: Gorzów Wlkp
Postów: 134
Domyślnie Chyba problem z centralnym zamkiem!!!!!

Witam

W moim Mondku przytrafiła sie taka mała usterka i nasuwa sie pytanie gdzie sie udac aby to naprawic lub czy samemu cos można zdziałac.

Ale przejdzmy do problemu:

zamykajac drzwi od strony kierowcy zamykaja sie tylko te drzwi pozostałe sa otwarte(zawsze przekrecałem raz w prawo i pózniej w lewo i był dzwiek pipkania i zamykały sie wszystkie drzwi)

od strony kierowcy jak tak zamkne jak wyzej wszystkie drzwi sie zamykaja ale jak chcem juz otworzyc od strony kierowcy to otwieraja sie tylko te drzwi.

Chciałbym podjechac do jakiegos fachmana ale gdzie lepiej jechac tam gdzie montuja alarmy czy do jakiegos mechanika zwykłego.

Pozdrawiam

sebba24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2006, 20:34   #2
dodeks
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-11-2005
Skąd: Płaza
Postów: 41
Domyślnie

Witam ! Miałem zbliżony problem z centralnym,raz się zamykał komplet drzwi a czasem tylko te w których był wsadzony kluczyk. Noo u pana fachowca byłem ale jak mi naświetlił sprawę ile to roboty i szukania to mi się odechciało !!! Iiii.... znalazłem na tymże Forum podpowiedź że być może (u ciebie też?) sa przegnite przewody pod siedzeniem pasażera właśnie od centralnego??? jest to 5szt przewodów zlutowanych do kupy w takiej plastykowej rynience! mnie to pomogło,skróciłem polutowałem od nowa i jest OK!! Powodzenia.
dodeks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2006, 22:27   #3
skbart
ford::advanced
 
Avatar skbart
 
Zarejestrowany: 24-04-2006
Skąd: Grodzisk Maz
Model: Seat Alhambra
Silnik: 1,9 TDI 90KM AHU
Rocznik: 1998
Postów: 222
Domyślnie

Cytat:
Napisał dodeks
Witam ! Miałem zbliżony problem z centralnym,raz się zamykał komplet drzwi a czasem tylko te w których był wsadzony kluczyk. Noo u pana fachowca byłem ale jak mi naświetlił sprawę ile to roboty i szukania to mi się odechciało !!! Iiii.... znalazłem na tymże Forum podpowiedź że być może (u ciebie też?) sa przegnite przewody pod siedzeniem pasażera właśnie od centralnego??? jest to 5szt przewodów zlutowanych do kupy w takiej plastykowej rynience! mnie to pomogło,skróciłem polutowałem od nowa i jest OK!! Powodzenia.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Witam, jestem nowy i od czegoś trzeba zacząć. Gdzie dokładnie jest ten kabel, już kiedyś o tym słyszałem że to tam trzeba szukać usterki a właśnie też mam problem bo jak zamykam zamki to tylko na raz, nie chcą się domknąć. Pozatym zresetował mi się kluczyk i nie dział mi pilot, może ktoś wie jak go zaprogramować. POZDRAWIAM :fcp15
__________________
------------------------------------------
Pozdrawiam
Szczęśliwy posiadacz MONDEO, niestety już NIE
skbart jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2006, 21:25   #4
fedl
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-12-2004
Skąd: Warszawa
Postów: 150
Domyślnie

Cytat:
Napisał dodeks
Witam ! Miałem zbliżony problem z centralnym,raz się zamykał komplet drzwi a czasem tylko te w których był wsadzony kluczyk. Noo u pana fachowca byłem ale jak mi naświetlił sprawę ile to roboty i szukania to mi się odechciało !!! Iiii.... znalazłem na tymże Forum podpowiedź że być może (u ciebie też?) sa przegnite przewody pod siedzeniem pasażera właśnie od centralnego??? jest to 5szt przewodów zlutowanych do kupy w takiej plastykowej rynience! mnie to pomogło,skróciłem polutowałem od nowa i jest OK!! Powodzenia.
dokladnie mialem to samo !! hehe teraz mam taka akcje ze zadne drzwi nie dzialaja prawidlowo cos sie popsulo jeszcze bardziej...
__________________
- Ford Mondeo kombi mk1, 1.6 16v zetec '96
- Ford Orion 1.8 D '92
fedl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.