Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-02-2017, 17:50   #1
Pawełsz
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-01-2012
Skąd: Polska
Model: Ford Focus
Silnik: 1,8 TDDi
Rocznik: 2000
Postów: 95
Domyślnie Ubezpieczenie w tym roku co się zrobiło z tymi cenami ?

Witam
Panowie mam takie pytanie czy ktoś z was opłacał w tym roku OC, bo ceny są zabójcze.Macie możne kogoś z normalnymi cenami ubezpieczeń lub byście coś polecili z góry wielki dzięki.Kończy mi się za miesiąc.

Pawełsz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2017, 18:28   #2
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: ubezpieczenie

Cytat:
Napisał Pawełsz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Macie możne kogoś z normalnymi cenami ubezpieczeń lub byście coś polecili z góry wielki dzięki.
No niestety trzeba teraz bulić za OC. Kogos mamy...zajrzyj do działu "ogłoszenie promocyjne firm" Masz tam Naszego kolegę Waldka co ma agencje ubezpieczeniową.
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2017, 21:13   #3
dorsiu
ford::average
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 30-06-2016
Skąd: Gdynia
Model: Focus
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 150
Domyślnie Odp: ubezpieczenie

Cytat:
Napisał Pawełsz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Panowie mam takie pytanie czy ktoś z was opłacał w tym roku OC, bo ceny są zabójcze.Macie możne kogoś z normalnymi cenami ubezpieczeń lub byście coś polecili z góry wielki dzięki.Kończy mi się za miesiąc.
Podwyżek nie ominiesz. Kwestia tylko, czy podwyżka będzie bardzo bolesna czy
tylko bolesna. Podstawowe porównywarki w necie to rankomat.pl, mfind.pl i ubea.pl i właściwie te 3 porównywarki mają ofertę większości firm ubezpieczeniowych.
dorsiu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2017, 21:23   #4
Harun
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-07-2012
Skąd: Wrocław
Model: Hyundai i20
Silnik: 1.2 84 KM
Rocznik: 2019
Postów: 187
Domyślnie Odp: ubezpieczenie

Na pośredników trzeba też uważać. Zdarza się podobno, że wciskają to ubezpieczenie, od którego mają wyższą prowizję, a niekoniecznie faktycznie najtańsze i najkorzystniejsze dla ubezpieczonego.
Harun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2017, 21:40   #5
Szymon_Zy
ford::advanced
 
Avatar Szymon_Zy
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 27-02-2016
Model: Focus MKIII
Silnik: 1.6 TDCi 115KM
Rocznik: 2013
Postów: 431
Domyślnie Odp: ubezpieczenie

Bardziej niebezpieczne jest to, że na AC tak Ci skonstruują ofertę, że ubezpieczyciel odmówi wypłaty, albo przy stłuczce przeliczy składkę, tak, że sam dopłacisz.
__________________
Passat B1 -> Audi 80 B4 ABT -> Leon 1P BSE - Focus III 1.6 TDCI
Szymon_Zy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2017, 05:53   #6
tiga1916
ford::average
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 07-03-2016
Skąd: Białystok
Model: Focus mk1 Mondeo mk3 2.0 tdci
Silnik: 1.6
Rocznik: 2003
Postów: 179
Domyślnie Odp: ubezpieczenie

Ceny wzrosły i to bardzo. W połowie stycznia zapłaciłem 600 zł zniżki 60%, płacąc jednorazowo. Najtaniej wyszło według mego agenta w link 4, według rankomatu też tak wychodziło tylko cena była 20 zł wyższa. Dla porównania w tamtym roku miałem zamiar sprzedać focusa i wziąłem ubezpieczenie w 2 ratach które kosztowało całkowicie 398zł w Liberty. Przysłali mi ofertę przedłużenia znów w 2 ratach tym razem za jedyne 798zł całościowo. A agentka twierdziła ze jeszcze o pare zł ubezpieczenie podskoczy.
tiga1916 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2017, 08:52   #7
Szczuro
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 09-02-2017
Skąd: Gdańsk
Model: Focus
Silnik: 1.6 zetec 100km
Rocznik: 2000
Postów: 5
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie w tym roku co się zrobiło z tymi cenami ?

Panowie polecam szczerze OC z Millenium(Hestia) Na stronie MIllenium zajęło mi 4minuty wykupienie polisy+wydrukowanie i wsadzenie w dowód rejestracyjny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wyszło mi 940zł na Focusa mk1 2000r 1.6benzyna(mam zniżki 50%) Wszędzie indziej wychodziły mi kwoty rzędu 1500-1900zł(sprawdzałem w całym Gdańsku,w kilku punktach) Do tego dorzuciłem Assistance(holowanie do 150km,auto zastępcze 3dni)+NNW i wyszło mi 1150zł.Co najlepsze rozbito mi to na 12rat(z automatu ściągane co miesiąc z konta millenium) żeby jeszcze było smieszniej rozbicie na 12 rat a prowizja przy tym 0%-coś niesamowitego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szczuro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2017, 10:21   #8
bartulko
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-10-2016
Model: Monedo Titanium 2016
Silnik: 2.0 EB (AT) 203KM
Rocznik: 12.2016
Postów: 122
Domyślnie Odp: ubezpieczenie

Cytat:
Napisał tiga1916 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ceny wzrosły i to bardzo. W połowie stycznia zapłaciłem 600 zł zniżki 60%, płacąc jednorazowo. Najtaniej wyszło według mego agenta w link 4, według rankomatu też tak wychodziło tylko cena była 20 zł wyższa. Dla porównania w tamtym roku miałem zamiar sprzedać focusa i wziąłem ubezpieczenie w 2 ratach które kosztowało całkowicie 398zł w Liberty. Przysłali mi ofertę przedłużenia znów w 2 ratach tym razem za jedyne 798zł całościowo. A agentka twierdziła ze jeszcze o pare zł ubezpieczenie podskoczy.
Jakoś ten link4 nigdy do mnie nie trafiał. Może dlatego, że wszystko na telefon i w razie problemów nie bardzo można osobiście jechać i "pogadać"
bartulko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2017, 11:32   #9
tiga1916
ford::average
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 07-03-2016
Skąd: Białystok
Model: Focus mk1 Mondeo mk3 2.0 tdci
Silnik: 1.6
Rocznik: 2003
Postów: 179
Domyślnie Odp: ubezpieczenie

Cytat:
Napisał bartulko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakoś ten link4 nigdy do mnie nie trafiał. Może dlatego, że wszystko na telefon i w razie problemów nie bardzo można osobiście jechać i "pogadać"
Do mnie też ta firma nieprzemawia i AC bym tam raczej niewykupil. Ja nigdzie nie dzwoniłem agentka załatwiła wszystko, podpisałem umowę i to tyle. Drugie auto z AC i innymi pakietami mam w ,,normalnej'' firmie a z OC i tak mi przecież nie będą nic wypłacać.
tiga1916 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2017, 11:36   #10
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie w tym roku co się zrobiło z tymi cenami ?

A co ma do Was przemawiać? Normalna ubezpieczalnia tyle, że direct. Jak ktoś w Was przywali i ubezpieczenie w link4 będzie miał to i tak będziecie dzwonić czy chcecie czy nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Miałem kilka polis w link4 i nigdy problemu nie było.
Teraz mam 2 auta w PZU z ochroną zniżek(20zł/rok). Już się zwróciło bo małżonka pod marketem przerysowała Yariskę. Czasem nie warto szukać najtańsze, tylko najlepsze. Co z tego,że nie wydasz na oc 1100 tylko 900 jak w razie utraty zniżek dołożysz w 2 lata z 1000zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Marek ; 11-02-2017 o 11:38
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.