Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-12-2009, 21:19   #851
Kefas31
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-11-2009
Skąd: dolny ślask
Model: GALAXY GIHA
Silnik: diesel
Rocznik: 2003
Postów: 1
Domyślnie Odp: Dogrzewacz

[QUOTE=ryju1468;1314268]witam u mnie tez nie grzalo rozkrecilem byla spalona swieca zarowa BERU 8v-200zl


Chyba triszkę przepłaciłeś kolego za tą świeckę
Ja parę dni temu wymieniałem u siebie w Galaxsiu MKII i płaciłem 110pln Beru oczywiście
pozdrawiam

Kefas31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-12-2009, 21:17   #852
nowac
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-12-2008
Skąd: Chodzież
Model: Galaxy
Silnik: ASZ
Rocznik: 2004
Postów: 87
Domyślnie Odp: Dogrzewacz

to super cena - podaj namiary na sprzedawce moze sie przyda...
nowac jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-12-2009, 07:04   #853
tdabski
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-12-2009
Skąd: Szczecin
Model: S-max
Silnik: 1,8 TDCi, 125KM
Rocznik: 2006
Postów: 5
Domyślnie Odp: Dogrzewacz

Witajcie, czy możecie mi pomóc w kwestii odpalenia dogrzewacza. Ostatnio byłem w kanale i zauważyłem odłączenie pompki paliwej do webasta,(skorodowany styk) po usunięciu tej usterki, pampka nie "cyka" i nie odpala webasta. Gdzie dalej szukać przyczyny. Może podłączyć pod Vag, pokaże coś. Dzięki za pomoc z góry.
Wesołych świąt.

Ostatnio edytowane przez tdabski ; 24-12-2009 o 07:07
tdabski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2009, 14:09   #854
sajonara
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-06-2009
Skąd: Krasnystaw - Lublin - Stalowa Wola
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2001
Postów: 23
Domyślnie Odp: Dogrzewacz

Mam pytanie. Dymi mi dogrzewacz. Strasznie dymi. Jak odpalam na osiedlu to sąsiedzi podchodza z pytanie czy trzeba gasić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bede go naprawiał po świetach, ale tak na szybko, czy da sie go odłączyć np poprzez wyjęcie bezpiecznika nr 12 ? Nie chciałbym czegos dodatkowo popsuć. Nie chce też jeździć z taka osłona dymną, a dzisiaj Boze Narodzenie, wiec dłubanie odpada, a jutro muszę jechać dalej do rodziny. Dzięki za szybka odpowiedź.
sajonara jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2009, 16:05   #855
FABIO
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-12-2009
Skąd: Śląsk
Model: galaxy
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 1997
Postów: 67
Domyślnie Odp: Dogrzewacz

w związku z tym że mój wehikuł nie posiada tego ustrojstwa
to jakbyscie słyszeli ze ktos ma do sprzedania albo z jakiegoś rozbitka do wyciągnięcia za normalne pieniądze to proszę o kontakt
Najlepiej z okolic Śląska bo miałbym blisko podjechac i sprawdzić
Pozdrawiam
FABIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2009, 16:14   #856
fermik
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-07-2009
Model: Sharan
Silnik: 1.9 AUY
Rocznik: 2000
Postów: 14
Domyślnie Odp: Dogrzewacz

Cytat:
Napisał sajonara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie. Dymi mi dogrzewacz. Strasznie dymi. Jak odpalam na osiedlu to sąsiedzi podchodza z pytanie czy trzeba gasić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bede go naprawiał po świetach, ale tak na szybko, czy da sie go odłączyć np poprzez wyjęcie bezpiecznika nr 12 ? Nie chciałbym czegos dodatkowo popsuć. Nie chce też jeździć z taka osłona dymną, a dzisiaj Boze Narodzenie, wiec dłubanie odpada, a jutro muszę jechać dalej do rodziny. Dzięki za szybka odpowiedź.
W zeszłym tygodniu z tym samym walczyłem, wreszcie działa jak złoto. Bezpiecznik 12 bezpiecznie mozna wyciągać, bo tylko dogrzewacz na nim wisi. Co do dymienia to u mnie poprawiło się dopiero po wyczyszczeniu komory spalania, przetkaniu kanalików wokół świecy. Włożyłem komorę do nafty do myjki ultradzwiękowej, ale i tak trzeba było skrobać. Sama zmiana świecy i sitka w moim przypadku nie pomogła. Do złożenia potrzebne były jeszcze nowe uszczelki.
fermik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2009, 17:45   #857
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,676
Domyślnie Odp: Dogrzewacz

Cytat:
Napisał sajonara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie. Dymi mi dogrzewacz. Strasznie dymi. Jak odpalam na osiedlu to sąsiedzi podchodza z pytanie czy trzeba gasić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bede go naprawiał po świetach, ale tak na szybko, czy da sie go odłączyć np poprzez wyjęcie bezpiecznika nr 12 ? Nie chciałbym czegos dodatkowo popsuć. Nie chce też jeździć z taka osłona dymną, a dzisiaj Boze Narodzenie, wiec dłubanie odpada, a jutro muszę jechać dalej do rodziny. Dzięki za szybka odpowiedź.
Jesteś widzę moim krajanem, więc podjedz do mnie w Stalowej Woli, to wyleczymy twój piecyk aby normalnie działał.
Ale teraz wyjmij faktycznie bezpiecznik nr 12, co pozbawi zasilania piecyka i to na razie bedzie najrozsądniejsze
Mój telefon podany masz na PW.
Pozdrawiam i najlepszego dla Wszystkich na Świeta.
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2009, 19:01   #858
sajonara
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-06-2009
Skąd: Krasnystaw - Lublin - Stalowa Wola
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2001
Postów: 23
Domyślnie Odp: Dogrzewacz

Dzieki koledzy za odpowiedź. Jutro z samego rana jadę, wiec rada się przyda.

Stefano, wielkie dzięki za PM-ke i informację. Odezwę się.
sajonara jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2009, 07:19   #859
j_olkowski
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-06-2009
Skąd: Wrocław
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDI AUY
Rocznik: 2001
Postów: 53
Domyślnie Odp: Dogrzewacz

Witam, mój piecyk D5W Z działa już jak ta lala. Mam tylko jedno pytanko, po ustawieniu godziny włączenia na sterowniku włącza mi się o określonej porze jednak działa tylko ok. 35 min. i wyłącza się (za krótko by nagrzać silnik do 75 stopni), czy jest jakiś sposób żeby wydłużyć czas pracy dogrzewacza ?
j_olkowski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2009, 09:08   #860
marwyk
ford::professional
 
Avatar marwyk
 
Zarejestrowany: 11-07-2006
Skąd: Kraków
Model: VW SHARAN
Silnik: 1.9tdi 110KM
Rocznik: 1999
Postów: 1,384
Domyślnie Odp: Dogrzewacz

w fabrycznym w SGA raczej się nie da
Ja mam pilotaorygialnego i tam moge ustwic 3 czasy każdy na 10 minut - 2 godzin
marwyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
diagnostyka silnika , temperatura silnika , webasto



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.