Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-02-2010, 23:25   #1
masa14
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 28-02-2008
Skąd: Szczecinek
Model: Mondeo MK3 kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 24
Domyślnie zgasł i nie pali

Witam,
troche poszukałem i nie znalazłem mojego przypadku a mianowicie rano odpalił jak zwykle od kopa,podjechałem pod cpn ten co zwykle (statoil od 2 lat) nie gasiłem silnika bo mi sie spieszyło do roboty(nawet nie zabrałem paragonu gdzie zawsze to robie!) i w droge po dwóch kilometrach jazdy zabieram sie spokojnie do wyprzedzania a mondek jakby lekko zamulony.
Udało mi sie wyprzedzic i tu widok który spedza sen z powiek (migajaca sprężynka!!) i tryb pracy silnika awaryjny (jedzie bo jedzie ale kopa to nie ma).
Po trzech godzinach musze przestawic samochod na parkingu,odpalił od kopa (sprężynka miga nadal) silnik na biegu jałowym pracuje jako tako ale jak cofam a póżniej ruszam do przodu to silnik pracuje gorzej niz glebogryzarka (tego klekotu nie jestem w stanie opisac).
Mijaja cztery godziny wracam do auta przekrecam kluczyk (spręzynka miga cały czas) a tu nie moge go odpalic,po przekreceniu stacyjki odnosze wrazenie ze chce odpalic ale cos mu nie pozwala(zaklekocze z dwa razy i koniec).Odłączyłem akumulator (wczoraj założyłem nowy wiec pradu mu nie brakuje) i nic to samo zaklekocze i koniec.Dwie godziny waliki ze sniegiem na parkingu (kumpel w c-maxie spalił sprzegło) 20km holowania i jestem w kropce.
Czujnik wału zmieniałem z czarnego na szary i mam wtryski wymienione jakis rok temu wszytskie 4 razem z przewodami itp.
Dodam ze paliwo tankuje przawie co drugi dzien jak nie codziennie i wczesniej nie było problemów ani z odpalaniem w mrozy jak i moca na trasie.
Prosze poradźcie bo jak przypomne sobie koszty tych wtrysków to siwieje
Pozdro


Ostatnio edytowane przez masa14 ; 17-02-2010 o 21:29
masa14 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2010, 14:31   #2
masa14
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 28-02-2008
Skąd: Szczecinek
Model: Mondeo MK3 kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 24
Domyślnie Odp: zgasł i nie pali

Wtryski okazały sie ok,wystarczyło tylko zaprogramowanie od nowa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez masa14 ; 25-04-2010 o 12:32
masa14 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.