Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-09-2010, 16:44   #1
krzysiek l
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-06-2008
Skąd: blisko
Model: focus 2 ghia
Silnik: 1.6 116km
Rocznik: 2005
Postów: 122
Domyślnie esp kontrolka pokazuje awarie

Witam mam problem ze znalezieniem do mojego focusa ukladu elektroniki lub calej pompe esp ,chcialbym kupic lub naprawic ???Zdjagnozowalem awarie esp na komputerze napewno jest to duzy wydatek ,juz sie orietowale .MOZE KTOS Z FORUMOWICZOW MIAL PODOBNY PRZYPADEK ---PODPOWIECCI COS KOLEDZY [mieszkam blisko wroclawia]--bardzo dziekuje

krzysiek l jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2010, 17:58   #2
Glenroy
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-01-2010
Skąd: LPU
Model: Mondeo MK4 TitS
Silnik: 2.0TDCi DW10C
Rocznik: 2012
Postów: 312
Domyślnie Odp: esp kontrolka pokazuje awarie

Miałem to samo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. od razu mówię, że pompa jest nierozbieralna, co za tym idzie nie da się jej w żaden sposób naprawić ;/ . Pompkę wymieniałem w ASO i szczerze to nie żałuję, że tak zrobiłem gdyż wg. elektronika z ASO każdy element elektroniki jest programowany pod komputer samochodu z danej serii i jeżeli nie trafisz na pompę z tej samej serii samochodów to po prostu nadal będzie wykrywana jako uszkodzona Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS. Koszt razem z układem sterowania to jakieś 5500zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Glenroy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2010, 18:35   #3
krzysiek l
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-06-2008
Skąd: blisko
Model: focus 2 ghia
Silnik: 1.6 116km
Rocznik: 2005
Postów: 122
Domyślnie Odp: esp kontrolka pokazuje awarie

wersja salonowa znam,, wiem ze pompe trzeba przeprogramowac jeszczeraz do samochodu rozmawialem z kolega z forda wiem ze czasem tylko elektronike sie wymienia ,ale itak nierozumiem dlaczego sep juz wysiadlo auto ma 5 lat 79 tys km przejechane ,pomocy potrzeba mi[[[moze nie w salonie]]]
krzysiek l jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2010, 19:51   #4
Glenroy
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-01-2010
Skąd: LPU
Model: Mondeo MK4 TitS
Silnik: 2.0TDCi DW10C
Rocznik: 2012
Postów: 312
Domyślnie Odp: esp kontrolka pokazuje awarie

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Tutaj masz link do mojego wątku związanego właśnie z usterką pompy ESP.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Tutaj masz link do postu z kontaktem, do mechanika, który mógł wymienić mi pompę za grosze w porównaniu z tym co oferowało ASO. Tyle że ja właśnie w zimie byłem trochę zaganiany i bardzo był mi potrzebny samochód więc żeby nie czekać odstawiłem do ASO.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji to kontatkuj się z użytkownikiem "kuba0005" bo to on właśnie polecił mi mechanika, albo to właśnie on nim jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. szczerze nie wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Glenroy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2010, 19:48   #5
krzysiek l
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-06-2008
Skąd: blisko
Model: focus 2 ghia
Silnik: 1.6 116km
Rocznik: 2005
Postów: 122
Domyślnie Odp: esp kontrolka pokazuje awarie

a moze ktos ma schemat tego ukladu esp
krzysiek l jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-11-2010, 17:34   #6
krzysiek l
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-06-2008
Skąd: blisko
Model: focus 2 ghia
Silnik: 1.6 116km
Rocznik: 2005
Postów: 122
Domyślnie Odp: esp kontrolka pokazuje awarie

a esp jest ok zacielo sie tylko na panelu wlaczania bylem na komputerze w salonie ,,tam bylo ok
krzysiek l jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.