Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Zobacz wyniki ankiety: Czy odbierać auto?
Nie, ma być takie auto jak chciałem 14 63.64%
Tak, jeśli będzie rabat powyżej 1000 zł 8 36.36%
Tak, jeśli będzie rabat około 850 zł 0 0%
Tak, jeśli dealer domontuje rolety i stoliki 1 4.55%
Tak, te opcje są zbędne 1 4.55%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 22. Nie możesz głosować w tej sondzie


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-09-2011, 21:50   #31
bartekd
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-03-2011
Skąd: Śląsk
Model: S-Max; Fiesta
Silnik: 2.0 TDCi 163KM; 1.4 TDCi
Rocznik: 2011; 2006
Postów: 279
Domyślnie Odp: [S-Max] Nowe auto nie ma zamówionego pakietu

Cytat:
Napisał pawel2m Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skoro nie montują ci ich to poproś niech Ci je zamówią i wydadzą, zamontujesz sam, lub pchniesz na alledrogo.
Niech już zrobią porządnie to na co się umówiliśmy. Zamawiając pakiet nie zastanawiałem się nad każdą rzeczą osobno - to było takie "must be". Ale stoliki w Scenicu służyły jako zabawka dzieciom w czasie jazdy i irytowania tym samym mnie i żony (jak ci ciągle coś klupie po plecach to masz ochotę te stoliki wywalić za okno). Jedzenia w aucie nie toleruję a kształt fordowkich stolików i brak blokadki otwarcia właściwie wykluczają jakieś sensowne zastosowanie.

A m.in. za brak stolików czy szufladek mam inne gratisy :-) Poza tym oni by pewnie nie zamawiali niczego - po prostu jakiś inny S-Max byłby tylko z dziurami po stolikach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
W garażu: już jest S-Max 2.0 163KM PowerShift
a dodatkowo Fiesta 1.3, Fiesta 1.4
bartekd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2011, 22:12   #32
pawel2m
ford::advanced
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 25-08-2010
Skąd: Kraków
Model: S MAX II Titanium 4x4 180 Aut
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 284
Domyślnie Odp: [S-Max] Nowe auto nie ma zamówionego pakietu

NIe, stoliki są normalną opcją, można je dokupić w serwisie bez żadnego problemu w 2 kolorach beż i zwykłe czarno szare. Nawet ich koszt nie jest duży.
Może komuś się przyda :
Ebony – Finis code 1497202
Pewter – Finis code 1497203
Price should be around £26+VAT each.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
_

Ostatnio edytowane przez pawel2m ; 12-09-2011 o 22:24
pawel2m jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2011, 23:41   #33
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: [S-Max] Nowe auto nie ma zamówionego pakietu

Cytat:
Napisał bartekd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
za brak stolików czy szufladek mam inne gratisy :-)
To się pochwal co utargowałeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2011, 21:11   #34
bartekd
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-03-2011
Skąd: Śląsk
Model: S-Max; Fiesta
Silnik: 2.0 TDCi 163KM; 1.4 TDCi
Rocznik: 2011; 2006
Postów: 279
Domyślnie Odp: [S-Max] Nowe auto nie ma zamówionego pakietu

Cytat:
Napisał Slartibartfast Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To się pochwal co utargowałeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chlapacze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .... i dopłatę do felg mystique Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dealer zaproponował też przegląd po 20kkm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W sumie odnosząc to do wyników ankiety to trochę wtopa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W weekend pozakładam nowy wątek o autku + porobię zdjęcia. Na razie dużo pracy, do tej pory przejechane 200 km. Ale frajda niezła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
W garażu: już jest S-Max 2.0 163KM PowerShift
a dodatkowo Fiesta 1.3, Fiesta 1.4

Ostatnio edytowane przez bartekd ; 15-09-2011 o 21:13
bartekd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2011, 22:00   #35
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: [S-Max] Nowe auto nie ma zamówionego pakietu

Jaka wtopa??? W końcu "pół" pakietu dostałeś (chłodzenie schowka i rolety -co pewnie stanowi więcej niż pół ceny) a zamiast stolików i szuflad masz mistyki i przegląd. Wg mnie całkiem nieźle!
Też mam mistyki i naprawdę je sobie chwalę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Szkoda, że już niedługo zamienię je na kołpaczane zimowe 16...
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2011, 10:50   #36
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,158
Domyślnie Odp: [S-Max] Nowe auto nie ma zamówionego pakietu

rolety - warto mieć, u mnie nie było, więc kupiłem boczki z roletami na allegro i założyłem, haczyki do rolet u góry drzwi są przykrecane na śruby - przez całe lato dzieci domagają się rozłożenia rolet
praktycznie nie da się dołożyć samych rolet do boczków bez rolet, bo ramka otworu w boczku na roletę nie występuje jako oddzielna część

schowki pod fotelami - mają małą pojemność, tylko trochę przydają się, ale później można je kupić oddzielnie i przykręcić

chłodzony schowek - to tylko kwestia jednej rurki i zaślepki, spokojnie mogą to założyć w ASO

stoliki - mało stabilne, prawidłowo przypięte w foteliku dziecko chyba nie sięgnie
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.