Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-09-2011, 18:25   #91
dareckip
ford::average
 
Avatar dareckip
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 18-09-2009
Skąd: Poznań czasami Wrocław
Model: Mondeo MKIV Kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 70
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Niestety mam inne zdanie o kolegach z Zaułka, Wojtek dużo robi ale w moim przypadku trochę się pogubił. A chodziło tylko o Seicento Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mieszał, mieszał i w końcu powymieniał prawie wszystko, plus rozwalił mi przewód wody.
Nie wiem czy może za mało skomplikowane auto czy faktycznie nie wiedział co się dziej.
Jeśli chodzi o mondka to kiedyś grzebał kompie jak miałem problem z wchodzeniem w stan serwisowy. Dopiero jak pojechałem do gościa na ul. Odrodzenia Polski na starym zakrzowie dopiero okazało się w czym rzecz.
Poza tym na Zaułku gość nie ma IDS-a i nie wszystko widzi.

__________________
Pozdrawiam
Dareckip
dareckip jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2011, 15:01   #92
jarzo1982
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-09-2011
Model: Focus
Silnik: 1,8
Rocznik: 2004
Postów: 3
Cool Odp: warsztat we wrocławiu

Cześć,

Rozmawiałem z paroma w warsztatami we WRO i co mnie zaskoczyło. Nikt nie chce się podjąć regulacji luzu zaworowego (1.8 zetec)... Sprawdzić luz - tak, ale regulować już nie. Czy ktoś ma namiar na fachowca, który się takich zadań nie boi? I proszę żadnego ASO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jarzo1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2011, 15:27   #93
_holek
ford::average
 
Avatar _holek
 
Zarejestrowany: 15-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: BMW 320d xDrive GT, Vespa LX
Silnik: 320d TwinPower Turbo + M Power Kit
Rocznik: 2014, 2013
Postów: 158
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał jarzo1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,

Rozmawiałem z paroma w warsztatami we WRO i co mnie zaskoczyło. Nikt nie chce się podjąć regulacji luzu zaworowego (1.8 zetec)... Sprawdzić luz - tak, ale regulować już nie. Czy ktoś ma namiar na fachowca, który się takich zadań nie boi? I proszę żadnego ASO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spróbuj tu: 601 733 624
_holek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2011, 14:52   #94
fx25
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-03-2010
Skąd: Wrocław
Model: focus
Silnik: 1.8 zetec
Rocznik: 2000
Postów: 0
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

umów się w CAROSIE, robią to za 300+płytki.
fx25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2011, 08:43   #95
michu86
ford::amateur
 
Avatar michu86
 
Zarejestrowany: 07-02-2010
Skąd: Wrocław
Model: MINI Cooper
Silnik: 1.6 116KM
Rocznik: 2005
Postów: 6
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Panowie, chciałbym sprawdzić zawieszenie w swojej foce i przeczytałem parę opinii na temat warsztatu na CAROS a mam do nich stosunkowo blisko, ktoś robił coś podobnego u nich? Dodam, że mam trochę wcześniej zakupionych części do mojej foki także może udało by mi się je wykorzystać przy ewentualnej wymianie zawieszenia. Myślicie, że da to radę? Z gory dzieki
michu86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2011, 19:10   #96
paka
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-09-2010
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK2 kombi
Silnik: 2.0 16V + LPG
Rocznik: 1999
Postów: 65
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Proponuję jednak jakąś stację kontroli z szarpakami. Wtedy będzie na pewno dobrze sprawdzone. Ja sam niedawno u nich byłem i sami mnie skierowali na stację, bo oni tylko poglądowo sprawdzają a w stacji wychodzi dokładnie. Jak najbardziej w Carosie można przywieźć swoje części, przynajmniej ja z tym problemu nie miałem.
paka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2011, 21:09   #97
piotras24
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-10-2011
Model: Focus II FL
Silnik: 1.6 TDCi 90@134KM by Heko
Rocznik: 2010
Postów: 25
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Właśnie przerabiałem temat luzów zaworowych, nie jest to taka prosta sprawa...
Obdzwoniłem z 10 mechaników i nikt nie chciał się tego podjąć (sprawdzenie tak, ale ewentualna regulacja już nie).
Dzwoniłem do CAROSA, ale powiedzieli że nie robią takich rzeczy.
Pan pod numerem podanym przez _holek tez cos kręcił nosem, ale odesłał mnie do innego zakładu (Pit-Stop Autodiagnostyka, gen. Grota-Roweckiego 51).
Dopiero tam się zgodzili na przyjąć tę robotę.
Na szczęście obeszło się tylko na sprawdzeniu, nie było potrzeby regulacji.

Znalazłem jeszcze jeden zakład, który może wyregulować luzy:
Auto-Rap Andrzej Pacuła
Terenowa 72 a

ale tam nawet nie chcieli mnie przyjąć, bo już mają pozapisywanych klientów na 1,5 miesiąca do przodu (sic!) i odesłali mnie do Pol-Motors...
piotras24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-11-2011, 19:02   #98
maj47
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Mam trochę kłopotu w Fusion z biegami: jedynką i wstecznym (zgrzyty na zimnym silniku). Mam nadzieję że można to wyregulować. Chciałbym zacząć robić przeglądy(filtry,olej,płyny, itd) taniej niż w ASO, no ale szukam solidnego niedrogiego warsztatu, najchętniej w pobliżu Zakrzowa. W necie znalazłem warsztat B&P-serwis samochodów USA na Rakowej 38a .Czy ktoś może coś powiedzieć na ich temat?
Odkleiła się i odpadła gumowa osłonka prawego słupka. Gdzie to można kupić?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2011, 09:53   #99
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał maj47 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam trochę kłopotu w Fusion z biegami: jedynką i wstecznym (zgrzyty na zimnym silniku). Mam nadzieję że można to wyregulować. Chciałbym zacząć robić przeglądy(filtry,olej,płyny, itd) taniej niż w ASO, no ale szukam solidnego niedrogiego warsztatu, najchętniej w pobliżu Zakrzowa. W necie znalazłem warsztat B&P-serwis samochodów USA na Rakowej 38a .Czy ktoś może coś powiedzieć na ich temat?
Odkleiła się i odpadła gumowa osłonka prawego słupka. Gdzie to można kupić?
Skrzynie biegów, to na Milickiej robią (boczna Żmigrodzkiej) i tam też w okolicy masz masę warsztatów na ulicy które robią przeglądy.
Ja polecam tam w okolicy STACH-CAR na Prusickiej12(boczna Milickiej)
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2011, 09:40   #100
maj47
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

B&P na Rakowej: Mimo że niby mają sklep , nie mieli nawet filtrów i świec ( a ja nie chciałem ryzykować jakichś zamienników). Obsługa dośc fachowa, ale ceny jakby z sufitu. Z moim olejem za przegląd 62500 km wyszło 450 zł. Mimo to wyszło dużo taniej niż w aso.
Odnośnie problemów z włączaniem biegów (tylko przy niskiej temperaturze i przy starcie) , mechanik stwierdził że może to być wina zbyt gęstego oleju przekładniowego (wykluczył sprzęgło, bo nie ma żadnych przecieków i powinno to się dziać również na ciepłym silniku), albo że jest to wada fabryczna (tyle że przedtem tego nie było). Nie przekonuje mnie to za bardzo.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.