Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-03-2013, 20:31   #1
gabrys158
ford::amateur
 
Imię: Gabryś
Zarejestrowany: 17-03-2013
Skąd: Wadowice
Model: Ford Mondeo MK1
Silnik: 1.8
Rocznik: 1996
Postów: 2
Domyślnie Wyrównanie reflektorów i kierunków

Witam, jestem tutaj nowy więc za błędy przepraszam, albo jeśli coś zrobię nie tak na forum jak powinno proszę o zrozumienie. Zakładam taki temat gdyż nigdzie w sieci nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Chodzi mi o to iż posiadam Forda mondeo mk1 z 1996 roku z silnikiem benzynowym 1.8 i mam mały problem, a mianowicie jestem takim troszkę pedancikiem i lubię mieć wszystko tak jak powinno być, a mój ford jednak nie jest do końca taki chodzi mi dokładniej o to że po prostu reflektory z przodu i kierunki nie są równo tzn. reflektory mam tak jak by głębiej a kierunki wysunięte bardziej do przodu i mam przerwę między właśnie reflektorami a kierunkowskazami i troszkę mnie to drażni i chciałbym to wyrównać ale nie mam pomysłu jak to zrobić. Dodam zdjęcie mojego auta do tego postu i zaznaczę na nim dokładnie to o co mi chodzi. Bardzo proszę o odpowiedź i pomoc, w jaki sposób i jak mam to zrobić żeby tą przerwę zlikwidować. Z góry bardzo dziękuję !
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC09889.jpg (100.7 KB, 32 wyświetleń)


Ostatnio edytowane przez gabrys158 ; 17-03-2013 o 20:34
gabrys158 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2013, 11:29   #2
minoryt
ford::amateur
 
Imię: Ryszard
Zarejestrowany: 22-03-2013
Skąd: Górny Śląsk
Model: mondeo
Silnik: 1,6 88KM
Rocznik: 1996
Postów: 2
Domyślnie Odp: Wyrównanie reflektorów i kierunków

Od góry jest śruba z kierunku poluzuj i spróbuj docisnac kierunek.Ale moze być tak ze błotnik jest lekko odchylony a kierunek jest do niego przykrecany, wtedy odkrecasz kierunek i prubijesz z mocowaniem plastikowym kieunka coś zrobić.Moze byc problem równiez gdy autko miało jakas stłuczke wtedy nie dostaniesz na milimetry.Zresztą mk1 nie był robiony na milimetry dokładnie jak współczesne auta.
minoryt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2013, 10:53   #3
jogopeda
ford::average
 
Avatar jogopeda
 
Zarejestrowany: 06-06-2009
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 b+g
Rocznik: 1994
Postów: 135
Domyślnie Odp: Wyrównanie reflektorów i kierunków

kiedys ogladalem reklame forda mondeo z tamtych lat i nawet na reklamie kierunki i lampy nie byly idealnie spasowane jak dobrze pamietam wiec musisz znalesc taka reklame i sobie obczaj jak to wyglada
jogopeda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.