Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|śląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-02-2015, 14:06   #11
agir
ford::beginner
 
Avatar agir
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 04-06-2013
Skąd: Zabrze
Model: focus
Silnik: 1,0 ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 37
Domyślnie Odp: Ważne auto komis , auto-salon Mysłowice Damian Rafał SIKORA ?

Pozwolę sobie wrzucić parę słów na temat tego komisu. Sam byłem kiedyś klientem tego komisu i jedno co mogę powiedzieć i jest to zagwarantowane - samochodami z tego komisu się nie zabijecie z powodu stanu technicznego. Co do reszty to oczy dookoła głowy - knify są:
- na roczniku - data produkcji,data pierwszej rejestracji, ale cena jest z rejestracji !
- opis wyposażenia samochodu nie do końca odpowiada rzeczywistości ale cena to już zawiera, niby szczegół ale jest
- pęknięta szyba ( konkretnie niewielka rysa 2,5 cm ) dla sprzedającego to właściwie nic ,ale szyba do wymiany
- grubość lakieru to sprawdza się samemu
- w opisie -książka gwarancyjna, przebieg potwierdzony, w rzeczywistości -wydany wtórnik z ostatnim wpisem serwisowym
- wasz samochód wart grosze - no ale to to jest standard wszędzie
I nie uważam że zieję chęcią skompromitowania marki komisu - bo jeżeli miałbym wybierać komisy z autami z importu i ich to zdecydowanie poszedł bym do nich - tylko że tu też trzeba uważać żeby nie dać się wystrugać.

agir jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2015, 11:13   #12
Maksikaz
ford::beginner
 
Imię: Max
Zarejestrowany: 25-03-2013
Skąd: Wawa
Model: Mondeo MK5 kombi
Silnik: 1,5 EB 160 Automat
Rocznik: 2019
Postów: 9
Domyślnie Odp: Ważne auto komis , auto-salon Mysłowice Damian Rafał SIKORA ?

Potwierdzam - też zanabyłem Focusa II FL - po dwóch latach mogę powiedzieć że zarówno historia samochodu jak i stan techniczny były zgodne z ofertą i opisem p. Sikory.
PS - Tylko opony były starsze niż samochód ;-) Ale pewnie oryginały były w b.dobrym stanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. więc szkoda sprzedawać. Tak czy inaczej POLECAM !
Maksikaz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2016, 13:13   #13
Tudor4
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ważne auto komis , auto-salon Mysłowice Damian Rafał SIKORA ?

Dlaczego mój negatywny wpis odnośnie tego komisu, który zamieściłem w grudniu 2015 roku został wykasowany ? Zaznaczam że pisałem prawdę którą sam doświadczyłem, nic nie było zmyślone. Czyżby właściciele tego komisu mieli w kieszeni administratora tego portalu ? Pewnie ten mój post też wykasują, zobaczymy
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2016, 12:41   #14
Tudor4
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ważne auto komis , auto-salon Mysłowice Damian Rafał SIKORA ?

Napiszę jeszcze raz, może Admin tym razem nie usunie mojego posta.
------------------------------------------------------------------

Uwaga na Autokomis Damian i Rafał Sikora w Mysłowicach (na terenie giełdy).
W opisie wielu samochodów które sprzedają wiele informacji się nie zgadza. Rocznik 1 rejestracji podają jako produkcji, w rzeczywistości auto jest starsze o 1 rok, a co za tym idzie cena powinna być oczywiście niższa. Wyposażenie aut często mija się z prawdą, nikt nie jest w stanie sprawdzić w krótkim czasie zgodności stanu wyposażenia z opisem. Tak samo fotografie w internecie są zamieszczane z połączenia aut tej samej marki ale z różnym wyposażeniem, np. halogeny - w opisie jest że są a na zdjęciach ich nie ma, albo czujniki. Piszą że 100% lakier fabryczny a na miejscu przy badaniu miernikiem okazuje się że któryś element był już lakierowany - czyli nie prawda że cały lakier fabryczny. Także radzę baaardzo uważać na szczegóły i sprawdzać dokładnie wszystko samemu a nie słuchać kitu który oni próbują wciskać. Wiem co piszę bo sam kupiłem u nich auto a po czasie wychodzą niuanse.

pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-02-2016, 07:14   #15
Pogodny
ford::advanced
 
Avatar Pogodny
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 15-06-2012
Skąd: Mierzęcice
Model: Focus MK2
Silnik: 2.0 PB 145 KM
Rocznik: 2005
Postów: 287
Domyślnie Odp: Ważne auto komis , auto-salon Mysłowice Damian Rafał SIKORA ?

Handlarze zawsze prowadzą psychologiczną grę, w której na początku gadają z Tobą o pierdołach żeby wyczaić jak wcisnąć samochód - handlarze mówią o samochodzie to co klienci chcą usłyszeć...
__________________

Zapraszam na mojego bloga:
https://www.facebook.com/PogodnyDetailing
Pogodny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2016, 19:40   #16
Marcin0707
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 04-10-2015
Skąd: Katowice
Model: FOCUS
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ważne auto komis , auto-salon Mysłowice Damian Rafał SIKORA ?

Hej ... dołączę się do dyskusji . Ja 5 miesięcy temu kupiłem w Mysłowicach swojego Focusa. Komis Auto - Baja się nazywa . Też mi odradzano ... , że giełda, że tacy i owacy .

Autko sprawdziłem i było ok, cena dobra i miła , profesjonalna obsługa kredytowa ....

Ja polecam ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Marcin0707 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2016, 09:38   #17
mefkm
ford::average
 
Avatar mefkm
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 11-04-2013
Skąd: Śląsk
Model: Mondeo MK4 Titanium aut.
Silnik: Duratorq 2.0L 143PS
Rocznik: 09.2008
Postów: 95
Domyślnie Odp: Ważne auto komis , auto-salon Mysłowice Damian Rafał SIKORA ?

w auto baja kupiłem mondziaka w 2013r. - do teraz auto jezdzi i ma sie dobrze, moze ja duzo nie jezdziłem ale po 45tyś. tylko bieżące sprawy serwisowe

więc i ja polecam

ps. auto oczywiście sprawdziłem w ASO, przy czym mina mi zrzedła jak mechanik z ASO jest na "ty" ze sprzedawcą z komisu. całe szczęście auto okazało sie OK, nawet znalazła się jakaś historia napraw serwisowych wykonanych w holenderskim ASO, która potwierdziła zapisy i stan licznika w książce serwisowej.

W ogłoszeniu auto miało być z niemiec od 1 właściciela, a okazało się że auto z holandii, polisyngowe i tylko przepuszczone przez jakąś firmę w niemczech (która to auto nawet tam na chwilę zarejestrowała - może tylko w celu odzyskania podatku, a może...). Całe szczęście dotarłem do ogłoszenie z holandii i stan auta i licznika się zgadzał.
mefkm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2016, 09:49   #18
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,944
Domyślnie Odp: Ważne auto komis , auto-salon Mysłowice Damian Rafał SIKORA ?

Fajnie a jaka fakture dostales na te firmowe auto?
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2016, 10:18   #19
mefkm
ford::average
 
Avatar mefkm
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 11-04-2013
Skąd: Śląsk
Model: Mondeo MK4 Titanium aut.
Silnik: Duratorq 2.0L 143PS
Rocznik: 09.2008
Postów: 95
Domyślnie Odp: Ważne auto komis , auto-salon Mysłowice Damian Rafał SIKORA ?

vat marża, stąd ...

ale auto już jest stare, więc się nie martwię, hehehe
mefkm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2016, 22:44   #20
MĄKA
ford::advanced
 
Avatar MĄKA
 
Imię: Tomaszek
Zarejestrowany: 24-10-2009
Skąd: OPole/EZG-Aleksandrow Lodzki/ZSWwinoujście/PTUrek
Model: FORD S-MAX Tytanium SONY PREMIUM
Silnik: 2.0 TDCI 140KM/ 163 mapa by m.soszka
Rocznik: 2011
Postów: 271
Domyślnie Odp: Ważne auto komis , auto-salon Mysłowice Damian Rafał SIKORA ?

witam

podepnę się pod temat komisu... nie chodzi o komis z Mysłowic ale o komis z Waszego regionu - m. Pruchna - a nie chciałem zakładać nowego wątku
Jestem w trakcie poszukiwania S-maxa i zainteresowała mnie ta oferta
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Po wielokrotnych prośbach uzyskałem w końcu nr VIN i kupiłem raport z autoDNA....z raportu niewiele wyszło więc zacząłem drażyc i dopytywac o udokumentowanie przebiegu....poprosiłem o przeskanowanie i wysłanie na maila posiadanych dokumentów. Pan zawsze gdzieś był jak tylko wróci to wysle..i tak ze 3 razy po czym w końcu napisał ze auta nie ma już w ofercie....moja prośba czy jest ktoś z okolicy kto mógłby to zweryfikować......wg. gość coś kręci
__________________
FORD ....on sie psuje gdy ty spisz

Buy FORD....Feel the Difference....Make your mechanic richer
MĄKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.