Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-03-2021, 21:10   #21
M_galazka
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 28-09-2016
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1,8
Rocznik: 2009
Postów: 4
Domyślnie Odp: Dobór zamka do drzwi

Nie możesz wymienić sam silniczek w zamku ja tak zrobiłem kupiłem najtańszy zamek za 20zł i przełożyłem silniczek i działa.

M_galazka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 21:30   #22
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,040
Domyślnie Odp: Dobór zamka do drzwi

dobra to piszemy bez interpunkcji jak kolega nie wie jaki ma zamek od sierpnia roku pańskiego 2020 to na pewno będzie wiedział wszystko o zamkach używanych za 20 złotych polskich i poradzi sobie bez trudu z wymianą silniczka
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 23:34   #23
Profesor
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 03-06-2011
Skąd: Jarosław
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.6Ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 85
Domyślnie Odp: Dobór zamka do drzwi

Sytuacja wygląda następująco - jak masz podwójne ryglowanie, to masz zamek 10. pinowy, jak nie masz podwójnego ryglowania, to masz zamek 6. pinowy.Zdanie klucz.Zapewniam Cię parch gdybyś to napisał w sierpniu 2020 dzis bym o tym nie pisał.Za powyższe dziekuję.Ponadto zgłaszam Cię do Komitetu Noblowskiego jako kandydata do nagrody Nobla.Nagrody nie gwarantuję ale z takim nickiem masz spore szanse.Za ostatnie zdanie z góry przepraszam ,za pomoc jeszcze raz dziękuję.Nie tylko Ty potrafisz być złosliwy,ym bardziej że nie wiem dlaczego.Mam nadzieję ,że ja też kiedyś będe mógł Ci pomóc .Pozdrawiam.

Bump: Sytuacja wygląda następująco - jak masz podwójne ryglowanie, to masz zamek 10. pinowy, jak nie masz podwójnego ryglowania, to masz zamek 6. pinowy.Zdanie klucz.Zapewniam Cię parch gdybyś to napisał w sierpniu 2020 dzis bym o tym nie pisał.Za powyższe dziekuję.Ponadto zgłaszam Cię do Komitetu Noblowskiego jako kandydata do nagrody Nobla.Nagrody nie gwarantuję ale z takim nickiem masz spore szanse.Za ostatnie zdanie z góry przepraszam ,za pomoc jeszcze raz dziękuję.Nie tylko Ty potrafisz być złosliwy,tym bardziej że nie wiem dlaczego.Mam nadzieję ,że ja też kiedyś będę mógł Ci pomóc .Pozdrawiam.
Profesor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2021, 00:53   #24
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,040
Domyślnie Odp: Dobór zamka do drzwi

Cytat:
Napisał Profesor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam nadzieję ,że ja też kiedyś będe mógł Ci pomóc
Dobrze wiedzieć! Możesz pomóc już teraz, bo mam prośbę...
... Proszę Cię, nie czekaj kolejne pół roku, tylko napraw lub wymień ten cholerny siłownik/zamek. Będę bardzo zobowiązany.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2021, 09:02   #25
maretzki
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 26-01-2021
Skąd: Toruń
Model: Mondeo Turnier (BA7)
Silnik: 2.0 TDCI 103kW
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: Różnica w oznaczeniach zamka

Kolego olszes351,
W ubiegłym miesiącu wymieniałem zamek kierowcy w swoim samochodzie, ponieważ nie mogłem otworzyć drzwi podczas mrozów. Nie bawiłem się w rozbieranie boczka aby sprawdzić numery, tylko znalazłem numer katalogowy oryginału (1787990) i bez zastanowienia kupiłem w necie zamiennik NTY (EZC-FR-002) za 171 zł.
Przy okazji wizyty w ASO poprosiłem o wymianę. Następnie telefon z ASO, że mój zamek ma mniej funkcji niż nowy zamiennik, nowy jest trochę większy i mechanik nie wie czy sie zmieści. Poprosiłem o sprawdzenie i zmieścił się.
Mechanik założył i wszytko działa jak należy.
Wszystkie części, które kupiłem w ciągu ostatniego miesiąca (a było tego na pół samochodu, na kwotę podwajającą wartość auta) kupiłem na podstawie numerów katalogowych i nie było przypadku, ze coś nie pasowało.

Ostatnio edytowane przez maretzki ; 20-03-2021 o 09:10
maretzki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.