Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-03-2007, 14:11   #11
proczon
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-03-2007
Postów: 13
Domyślnie

dzieki za pomoc, lapmka sie nie swiecila dopoki samochod nie został zaprowadzony do wulkanizacji. wiec jutro sie tym zajme
pozdrawiam!

proczon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2007, 15:11   #12
frompoland
ford::professional
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 31-03-2006
Skąd: M22/BSI
Model: Ford Mondeo Titanium X Pac
Silnik: Petrol 240HP
Rocznik: 2014
Postów: 1,499
Domyślnie

proczon, ta lampka się czasem zapala bezwładnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. było już o tym na forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niektórzy maja płynu na full a nadal się świeci a po kilku metrach gaśnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
frompoland jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2007, 17:00   #13
proczon
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-03-2007
Postów: 13
Domyślnie

mi drugi dzien sie pali ;/ i to wlasnie po wizycie w wulkanizacji. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak sie kupi samochod to sie chce zeby wszystko zawsze było cacy.
Moje pierwsze wrazenia co do tego auta są bardzo pozytywne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Brakuje mi moze troche tzw "kopa" no ale wiadomo dopiero koncze 20 lat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale komfort jazdy poprostu ekstra samochod sprowadziłem z francji. Jeździłem wczesniej citroenem saxo teraz takze mam vw polo i powiem szczerze ze w porównaniu do tego samochodu to kompletna klapa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pierwszy raz mam duze auto z takim wyposazeniem. pierwszy raz jade na abs moze to wszystko sprawia ze ten samochod jest dla mnie prawie idealny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
proczon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2007, 21:53   #14
karex
ford::expert
 
Avatar karex
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Skąd: łódzkie
Model: Mondeo Mk3 i Mk4 oczywiście kombi
Silnik: 2,0 TDCi 130 na 151KM i DW10C 140KM
Rocznik: 2005.02 oraz 2012.05
Postów: 2,806
Domyślnie

proczon, pojeździsz, zaczną się jakieś tam naprawy to i zmądrzejesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale nie ma co. Nawet jakbym miał duużo kasy to i tak bym sobie kupił Forda (pewnie S-Maxa), ale to chyba zasługa przede wszystkim forum...
Ale koniec OT-a.
__________________
Pozdrawiam
Było
Mondeo Mk2 1997 1,8+BLOS i Mondeo Mk2 1997 1,8 TD
[Regulamin Forum] [Sklep forumowy]
karex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2007, 10:25   #15
proczon
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-03-2007
Postów: 13
Domyślnie

drobne naprawy w postaci wymiany pasków oleji, tulejek itd.... ponad 1100 zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. eh
Wczorja odebralem samochod gosciu stwierdził ze w aucie wystarczyło właczyc i wyłaczyć jakas kostke i lampka od niskiego stanu płynu chłodzoącego przestała sie palic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. teraz musze dojsc gdzie jest ta kostka i czy nie bedzie ryzykowne jak sam ja odłacze i podłacze.

Po wszystkich niezbednych wymianach postanowiłem sprawdzic jak moje autko sie sprawuje na dołkach i dołach. Noi brawo samochod naprawde chodzi ekstra 220 tys. przejechane we francji. Nic nie stuka nic nie puka, komfort jazdy ekstra. Moj VW POLO `96 to kawałek g(...) przy tym aucie.
Samochod sprawdzalismy w stacji diagnostycznej i u pewnego mechanika samochodowego, kazdy stwierdził ze na 100% był bez wypadkowy. Autko zadbane, mam nadzieje ze dlugo nim pojezdze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakie to fajne uczucie kiedy jedziesz i nie czujesz dołów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ehh wiadomo w pewnym stopniu cos czuc. ale zawsze mająć małe auta POLO, SAXO, MICRE, FIESTE nigdy nie odczułem takiego komfortu jazdy. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
proczon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.