Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-12-2007, 22:17   #11
wesoly79
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-12-2007
Skąd: Łódź
Postów: 11
Domyślnie

Więc tak....

Sprawdziłem to co podaliście i wyszło następująco...

Przy ostrym starcie i skręconych kołach zapalała mi się i gaśnie kontrolka na zegarach TCS natomiast czy na przycisku się zapalała tego wam nie powiem bo byłem mocno skupiony aby nie walnąć w stojące na parkingu samochody Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dałem ciała bo zapomniałem wyłączyć TCS i sprawdzić jak wtedy zachowa się auto.. ale może następnym razem sprawdzę i to

Jeśli chodzi i świecenie się kontrolki po wyłączeniu TCS na przycisku się świeci a na desce nie. Nie wiem więc jak to w końcu ma być. One mają się świecić razem czy nie?

wesoly79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2007, 22:22   #12
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie

U mnie swieca sie razem ale tak jak to napisalem "a idac w dalsze szczegoly w nowszych modelach te kontrolki byly nie zalezne ale nie pamietam od ktorego rocznika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. " Moze akurat od '98
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2007, 22:23   #13
saper13
ford::beginner
 
Avatar saper13
 
Zarejestrowany: 31-10-2007
Skąd: Ruda śląska
Model: Mondeo MK IV 1.6 Ecoboost
Silnik: 1,6
Rocznik: 2013
Postów: 18
Domyślnie

Cytat:
Napisał wesoly79
Więc tak....

Sprawdziłem to co podaliście i wyszło następująco...

Przy ostrym starcie i skręconych kołach zapalała mi się i gaśnie kontrolka na zegarach TCS natomiast czy na przycisku się zapalała tego wam nie powiem bo byłem mocno skupiony aby nie walnąć w stojące na parkingu samochody Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dałem ciała bo zapomniałem wyłączyć TCS i sprawdzić jak wtedy zachowa się auto.. ale może następnym razem sprawdzę i to

Jeśli chodzi i świecenie się kontrolki po wyłączeniu TCS na przycisku się świeci a na desce nie. Nie wiem więc jak to w końcu ma być. One mają się świecić razem czy nie?
Nie na przycisku tylko jak wyłączysz ma sie świecić tak jest od rocznika 98. Masz rocznik 98 pewnie pompa BOSCH(i co czułeś ze działa TCS) to jest odczuwalne
__________________
Mondeo Mk l, Mk II, MkIII, Mk IV, Mk IV
Focus Mk II
saper13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2007, 22:32   #14
wesoly79
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-12-2007
Skąd: Łódź
Postów: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał saper13
Nie na przycisku tylko jak wyłączysz ma sie świecić tak jest od rocznika 98. Masz rocznik 98 pewnie pompa BOSCH(i co czułeś ze działa TCS) to jest odczuwalne
Tak... odczułem że nie mogłem zakręcić sobie bączka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Już mi lepiej jak wiem co i jak.... bo bałem się że coś mam pokombinowane... tyle się słyszy od ludzi o różnych wariantach wprowadzenia kupującego na minę...

Jutro sprawdzę jeszcze jak się zachowuje samochód po wyłączeniu TCS'a. A jak zrobię hamulce to sprawdzę układ ABS... teraz szkoda mi tarcz... mam zjechane klocki do zera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A najdziwniejsze że kontrolka mi tego nie sygnalizuje!?
wesoly79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2007, 22:36   #15
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał wesoly79
A najdziwniejsze że kontrolka mi tego nie sygnalizuje!?
Oczywiscie mowisz o kontrolce na check panel'u. Odkrec kolo i rozepnij wtyczke od klocka, wtedy musi sie kontrolka zaswiecic.
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2007, 22:36   #16
saper13
ford::beginner
 
Avatar saper13
 
Zarejestrowany: 31-10-2007
Skąd: Ruda śląska
Model: Mondeo MK IV 1.6 Ecoboost
Silnik: 1,6
Rocznik: 2013
Postów: 18
Domyślnie

Cytat:
Napisał wesoly79
Cytat:
Napisał saper13
Nie na przycisku tylko jak wyłączysz ma sie świecić tak jest od rocznika 98. Masz rocznik 98 pewnie pompa BOSCH(i co czułeś ze działa TCS) to jest odczuwalne
Tak... odczułem że nie mogłem zakręcić sobie bączka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Już mi lepiej jak wiem co i jak.... bo bałem się że coś mam pokombinowane... tyle się słyszy od ludzi o różnych wariantach wprowadzenia kupującego na minę...

Jutro sprawdzę jeszcze jak się zachowuje samochód po wyłączeniu TCS'a. A jak zrobię hamulce to sprawdzę układ ABS... teraz szkoda mi tarcz... mam zjechane klocki do zera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A najdziwniejsze że kontrolka mi tego nie sygnalizuje!?
Bo nie musi sygnalizować nie masz tego bajeru, albo klocki bez kabli
__________________
Mondeo Mk l, Mk II, MkIII, Mk IV, Mk IV
Focus Mk II
saper13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2007, 22:38   #17
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał saper13
Bo nie musi sygnalizować nie masz tego bajeru
musisz miec check panel

Cytat:
Napisał saper13
albo klocki bez kabli
musza byc zrobione zworki na kabelkach od czujnikow w klockach bo inaczej by swiecila caly czas.
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2007, 22:43   #18
saper13
ford::beginner
 
Avatar saper13
 
Zarejestrowany: 31-10-2007
Skąd: Ruda śląska
Model: Mondeo MK IV 1.6 Ecoboost
Silnik: 1,6
Rocznik: 2013
Postów: 18
Domyślnie

Cytat:
Napisał 1olek
Cytat:
Napisał saper13
Bo nie musi sygnalizować nie masz tego bajeru
musisz miec check panel

Cytat:
Napisał saper13
albo klocki bez kabli
musza byc zrobione zworki na kabelkach od czujnikow w klockach bo inaczej by swiecila caly czas.
Albo to znaczy ze klocki są jeszcze dobre
__________________
Mondeo Mk l, Mk II, MkIII, Mk IV, Mk IV
Focus Mk II
saper13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2007, 23:01   #19
wesoly79
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-12-2007
Skąd: Łódź
Postów: 11
Domyślnie

Tak jak pisałem wcześniej... mam najbogatszą wersję jaka wychodziła... checkpanel, grzana szyba przednia i tylnia, grzane siedzenia i lusterka, klimatronik, parktronik, ABS, TCS itd...

Kontrolka okładzin jest w checkpanelu ale się niestety nie świeci, wniosek nasuwa się prosty.. albo nie mam klocków z czujnikiem, albo jeśli wierzyć sprzedającemu w tej wersji kontrolka świeci się tylko przy braku okładzin na przednich kołach... tego nie wiem ale jutro jestem umówiony na wymianę klocków więc zapytam...

[ Dodano: 17-12-2007, 00:05 ]
Cytat:
Napisał saper13
Albo to znaczy ze klocki są jeszcze dobre
Niestety nie... rysują już tarcze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wesoly79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-12-2007, 07:41   #20
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał wesoly79
albo jeśli wierzyć sprzedającemu w tej wersji kontrolka świeci się tylko przy braku okładzin na przednich kołach...
nie wierz w te bzdury, czujniki sa na wszystkich kolach chyba ze masz z tylu bebny. Musza byc zmostkowane styki na wtyczce od klockow bo jak nie masz klockow z czujnikami obwod jest przerwany i kontrolka swieci non stop.
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.