Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-05-2005, 10:39   #11
Alloy
ford::beginner
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 30-10-2004
Skąd: Lubuskie
Model: Mondeo MKIII HB Titanium
Silnik: 2,0 TDCI 130KM
Rocznik: 2005
Postów: 15
Domyślnie

Jesli ktos posiada instukcje programowania tego alarmu to ja takze poprosze.
Kupilem auto z zagranicy z tym wlasnie alarmem i rozladowanym pilotem. Nie moglem dostac sie do auta bo caly czas wylo. Skonczylo sie tym, ze alarm lezy teraz na polce w garazu.

__________________
Alloy
MKIII 2.0TDDI 115KM 2002
Alloy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2005, 15:26   #12
Therion
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-04-2005
Postów: 79
Domyślnie

ASO zna metody kodowania. Poprosiłem ich kiedyś o ściszenie pikania i zrobiono to od ręki. Pamiętam tyle, że muszą być otwarte drzwi kierowcy i maska auta i chyba zapalone światła. Resztą steruje się za pomocą pilota i przycisku wewnątrz. Gdzieś chyba nawet mam rozpiskę - co kliknąć i jak żeby wyłączyć lub włączyć niektóre funkcje.
Therion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2005, 09:28   #13
dzikus
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-12-2004
Skąd: Łódź
Postów: 120
Domyślnie

Therion: Nie no dzięki za pomocną dłoń - "chyba mam gdzieś rozpiskę" - NO WŁAŚNIE O TĘ ROZPISKĘ SIĘ ROZCHODZI Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mondeo Mk III 2,2 TDCI XI 2004r
dzikus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2008, 09:19   #14
seba04060
ford::amateur
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 11-02-2008
Skąd: DŹWIRZYNO
Model: mondeo
Silnik: 2.2
Rocznik: 2009
Postów: 7
Domyślnie Re: AutoAlarm Cobra Mk III

Hej to ma ktoś tą rozpiskę jak tak to poproszę o linka albo na maila [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] wielkie dzieki
seba04060 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2008, 16:27   #15
Qbek
ford::beginner
 
Imię: jakub
Zarejestrowany: 14-05-2007
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 2T ecoboost
Rocznik: 2010
Postów: 13
Domyślnie Re: AutoAlarm Cobra Mk III

Myślę że to powinno wam pomóc. [link=http://rapidshare.com/files/95110231/COBRA_AB_3868_MONTA__379__PE__321_NA.pdf.html:17zx nsjn]Tutaj[/link:17zxnsjn]
a [link=http://rapidshare.com/files/95116180/OPIS_DZIA__321_ANIA_I_PROCEDURA_PROGRAMOWANIA.PDF. html:17zxnsjn]to tutaj[/link:17zxnsjn] to jest procedura "nauczania" sygnałów sterujących.
Pozdrawiam
Qbek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2008, 21:23   #16
seba04060
ford::amateur
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 11-02-2008
Skąd: DŹWIRZYNO
Model: mondeo
Silnik: 2.2
Rocznik: 2009
Postów: 7
Domyślnie Re: AutoAlarm Cobra Mk III

Właśnie coś takiego potrzebuje ale do oryginalnego alarmu forda z 2001 roku GHIA X TDDI wersja angielska ale chyba to niema znaczenia ma ktoś coś takiego?
seba04060 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2008, 20:29   #17
masa14
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 28-02-2008
Skąd: Szczecinek
Model: Mondeo MK3 kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 24
Domyślnie Re: AutoAlarm Cobra Mk III

U mnie to samo jak nacisne raz to sie zamyka a jak dwa razy to doryglowuje i migacze zaswieca ale nie ma zadnego dzwieku i przy otwieraniu naciskam raz i juz otwarte sa wszystkie drzwi i tez nie wydaje dzwieku.Po przeczytaniu tych postów dochodze do wniosku ze on chyba wogóle nie działa,moze ktos wie jak to sprawdzic :fcp9
masa14 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-02-2008, 06:21   #18
Qbek
ford::beginner
 
Imię: jakub
Zarejestrowany: 14-05-2007
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 2T ecoboost
Rocznik: 2010
Postów: 13
Domyślnie Re: AutoAlarm Cobra Mk III

Cytat:
Napisał masa14
U mnie to samo jak nacisne raz to sie zamyka a jak dwa razy to doryglowuje i migacze zaswieca ale nie ma zadnego dzwieku i przy otwieraniu naciskam raz i juz otwarte sa wszystkie drzwi i tez nie wydaje dzwieku.Po przeczytaniu tych postów dochodze do wniosku ze on chyba wogóle nie działa,moze ktos wie jak to sprawdzic :fcp9
Zarygluj na dwa razy, poczekaj z minute i otwórz klapę bagażnika z pilota jak będzie cisz to znaczy że alarmu niema.
Pozdrawiam
Qbek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-02-2008, 23:57   #19
masa14
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 28-02-2008
Skąd: Szczecinek
Model: Mondeo MK3 kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 24
Domyślnie Re: AutoAlarm Cobra Mk III

Do Qbek.
Miałes racje alarmu nie ma zrobiłem jak napisałes i nie było zadnego dzwieku dodam ze bagaznik sie otwiera po dwukrotnym nacisnieciu guzika na pilocie i miga mi cały czas czerwona dioda na zegarku i to czy rygiel jest podwójny pojedynczy czy samochod zupełnie otwarty.Po co nie mam zielonego pojecia,a tak przy okazji gdzie moge zamontowac taki alarm i ile kosztuje bo nie mam,a nie wiedziałem o tym dobrze ze mi go nie zwineli,a stał troche pod blokiem
dzieki i pozdrawiam
masa14 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2008, 19:22   #20
masza78
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-07-2007
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 TDCi 130KM
Rocznik: 2005
Postów: 34
Domyślnie Re: AutoAlarm Cobra Mk III

|MK3| Ja mam problem z mondeo. Dziala podwojne ryglowanie,alarm, ale dioda w zegarku nie miga. Alarm jest poniewaz po otwarciu drzwi syrena wyje. Przy zamykaniu pilotem po drugim nacisnieciu powinien dac sygnal kierunkami a nic sie nie dzieje. Takze podsumowując:
Alarm sie zalacza - nie ma potwierdzenia mignieciem kierunkow
immo dziala bo sprawdzalem na kumpla kluczyku,
Dioda w zegarku nie miga.
Centralny dziala wraz z podwojnym ryglowaniem
Zauważylem tylko ze po wyjeciu kluczyka ze stacyjki po 2s mignie raz slabym swiatlem i tyle....
Oczywiscie po wlozeniu kluczyka i przekreceniu pali sie pare sekund jak powinno byc.
masza78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.