Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-04-2006, 10:49   #1
Michael
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-02-2006
Skąd: Ruda Śląska
Postów: 54
Domyślnie ktoredy poprowadzic kable z podwozia ( przod ) do srodka

jutro tj poniedzialek zamierzam sobie zamontowac podswietlenie przodu auta, z podlaczeniem elektrycznym nie ma problemu ale zastanawiam sie ktoredy poprowadzic kable.

neony beda zamontowane pod przodem auta i teraz musze sobie poprowadzic kabelek do srodka auta ( gdzies w okolicach przycisku ogrzewania tylniej szyby ) z pstryczkiem ktory je bedzie wlaczac i wylaczac

pytanie jak mam przeprowadzic ten kabel i ktoredy ( z komory silinika do wnetrza auta ) bo nie mam zielonego pojecia :fcp8

__________________
od 9:00 do 17:00 w pracy - moge nie odpowiadac
Michael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2006, 15:47   #2
goku
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-04-2006
Skąd: Jarosław
Postów: 38
Domyślnie

:fcp26 Może ja pomoge.
Jakiś czast temu zakładałem Centralny Zamek i miałem podobny problem, ponieważ sterownik i centralka są pod maską a kable musiałem wprowadzić do środka i potem do drzwi..... . Rozwiązanie było banalnie proste.:-)

od strony kierowcy wkładając kable z zewnątrz ( obok silnika ) przy wyjściu drąrzka kierowniczego jest taka guma w której są też przewody ( może ih nie byc bo to jest rodzaj zaslepiki ) i poprostu wyciagasz tą gume i robisz niewielkie odtwory tak aby tylko przeszły kable ( ciasno ) i problem z głowy. A w srodku kable wyjda obok drąrzka kierowniczego ( w nogach kierowcy ) a z tamtą już dowolna droga w kazde miejsce w samochodzie.

P.S Podłączałem tez inne kable tą drogą i trwało to raptem kilka minut. Powodzenia.Daj znać jak rozwiązałeś problem. :fcp26
__________________
Moja niunia w małym pomniejszeniu. Czrna ja noc he he
goku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2006, 00:27   #3
Michael
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-02-2006
Skąd: Ruda Śląska
Postów: 54
Domyślnie

no dzieki za info!! !!

jutro sie za to biore i na pewno dam znac jak mi poszlo.

pozdro

[ Dodano: 2006-05-01, 15:59 ]
nie wiem teraz czy pisales mi wlasnie o tym punkcie ale ja znalazlem taka gumowa zaslepke w sciance komory silnika i jest ona zlokalizowana zaraz ZA filtrem paliwa - puscilem tamtedy przewody i pieknie sie udalo bo wyszly kolo pedalow :fcp18

dzieki za podpowiedz w kazdym badz razie bo nie musialem za duzo kombinowac

ps. neony juz swieca - narazie przod auta, w niedalekiej przyszlosci bedzie komplet i wtedy sie pochwale zdjeciami :fcp20
__________________
od 9:00 do 17:00 w pracy - moge nie odpowiadac
Michael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2006, 15:40   #4
goku
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-04-2006
Skąd: Jarosław
Postów: 38
Domyślnie

:fcp26 Własnie o to miejsce mi chodziło. Cieszę się, że mogłem pomuc.
Pozdrawiam :fcp26
__________________
Moja niunia w małym pomniejszeniu. Czrna ja noc he he
goku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.