Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|śląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-08-2012, 01:48   #1
mati188
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-04-2011
Model: Focus MK2 Platinium X
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 18
Domyślnie Opinia serwisie ASO Katowice

Witam

Mam focusa mk2 i niestety zdarzyła mi się kolizja nie z mojej winy - koleś wjechał mi w tył ( zderzak, klapa, tłumik do wymiany, podłoga bagażnika też została naruszona ). Szkoda została zgłoszona i teraz czekam na oględziny przez ubezpieczyciela sprawcy. Auto było odstawione na lawecie do prywatnego mechanika - lakiernika o którym szczerze mówiąc nic nie wiem i się zastanawiam czy będzie dobrze zrobione.

Teraz się zastanawiam czy nie lepiej było odstawić go do ASO do Katowicach na ul. Siemianowicką ? tam znajduje się ich nowa lokalizacja. Macie jakieś opinie o nich ?

mati188 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2012, 07:03   #2
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opinia serwisie ASO Katowice

Nawet się nie zastanawiaj, wal do ASO... tym bardziej, że to nie Ty pokrywasz koszta.
Ja tak się nabrałem i dobrze na tym nie wyszedłem...mogłem jechać prosto do ASO.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2012, 12:05   #3
mati188
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-04-2011
Model: Focus MK2 Platinium X
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 18
Domyślnie Odp: Opinia serwisie ASO Katowice

Tylko mnie zastanawia jeszcze wycena ubezpieczyciela. Wiadomo że w ASO rachunek wyniesie o wiele więcej niż w takim warsztacie. Nie wiem czy nie wyjdzie w takim razie całka jeśli dam do ASO.
mati188 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2012, 14:28   #4
verwals2
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-08-2012
Skąd: Katowice
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2002
Postów: 1
Domyślnie Odp: Opinia serwisie ASO Katowice

Teoretycznie ubezpieczyciel sprawcy ma obowiązek pokryć cały koszt naprawy ale to czysta teoria.. wiadomo, że jeśli koszt będzie planowany wyższy to zrobią powinni zrobić dodatkową wycenę jeszcze przed naprawą bądź w jej trakcie. A tak apropo w jakim warsztacie teraz masz auto? może na tyle dobry, że nie warto ruszaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał mati188 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko mnie zastanawia jeszcze wycena ubezpieczyciela. Wiadomo że w ASO rachunek wyniesie o wiele więcej niż w takim warsztacie. Nie wiem czy nie wyjdzie w takim razie całka jeśli dam do ASO.
verwals2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2012, 09:54   #5
pablos302
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 17-07-2012
Skąd: Katwowice
Model: Mondeo MK2
Silnik: 1.8 TD
Rocznik: 1998
Postów: 4
Domyślnie Odp: Opinia serwisie ASO Katowice

Mogę się wypowiedzieć tylko na temat PGD (czyli zakładu blach-lak Forda z Dąbrówce Małej). Oddałem tam swojego Connecta na naprawę lewych drzwi przesuwnych (moja kobieta lekko przytuliła się do znaku przy parkowaniu. Robota wykonana bardzo dobrze... Elegancko pomalowane (pod miernikiem lakieru brak różnicy pomiędzy naprawianym elementem a resztą auta). Fajna obsługa, generalnie pozytyw...
Poza tym idzie się dogadać (mnie wciągnęli w naprawę również wgnieciony próg)
pablos302 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2012, 11:05   #6
lewy1596
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opinia serwisie ASO Katowice

koleg zadzwo jeszcze do aso forda w bielsku , ja tam moja stara ese oddawalem jak mi na arkingu sasiad rozbil . ubezpieczyciel szkode ocenil na 700 zl a aso na 3500 i powiedzieli ze oni sobie to z ubezpieczalni sciagna i mam sie nie przejmowac
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.