Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-03-2009, 19:54   #1
ziomalb1
ford::average
 
Avatar ziomalb1
 
Zarejestrowany: 06-11-2007
Skąd: Wrocław/Rybnik
Model: MKI Kombi Białe
Silnik: 1.8 PB
Rocznik: 1994
Postów: 54
Question Sonda Lambda -błędy komputera

Witam zakupiłem sondę lambda chce ją wymienić ale czy po wymianie muszę jechać na " regulacje komputera " czyli wykasowanie błędów czy coś takiego,czy po założeniu sondy wszystko bedzie działać jak należy t,.z.n spalanie zmaleje bo teraz jest w mieście troche za duże czy regulacja jest zbyteczna ?jeśli 3-ba jechać to proszę o namiary gdzie we Wrocławiu jest jakiś fachowiec co błędy usunie?! pozdrawiam i dziękuje za pomoc

__________________
MKI CLX Białe Kombi 1,8 pb+lpg
Gaz to dziś oszczędność
ziomalb1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2009, 20:27   #2
kacprzak_1982
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-10-2007
Skąd: Dębice, Zachodniopomorskie
Model: Focus mk3 kombi
Silnik: 1.5 TDCI 120KM
Rocznik: 2016
Postów: 50
Domyślnie Odp: Sonda Lambda -błędy komputera

Zamontuj i zobaczysz, jeżeli auto będzie jeździło jak należy to nie ma sensu wydawać pieniędzy. Jak będzie źle jeździło spróbuj odłączyć na noc akumulator, zrób samoadaptację jak w poradniku na forumclubpolska. A jak to nie pomoże to niestety będziesz musiał zapłacić. Ja u siebie wymieniałem dwie i nic nie musiałem robić bo od razu zaczął mniej palić.
kacprzak_1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2009, 08:04   #3
ziomalb1
ford::average
 
Avatar ziomalb1
 
Zarejestrowany: 06-11-2007
Skąd: Wrocław/Rybnik
Model: MKI Kombi Białe
Silnik: 1.8 PB
Rocznik: 1994
Postów: 54
Domyślnie Odp: Sonda Lambda -błędy komputera

Cytat:
Napisał kacprzak_1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zamontuj i zobaczysz, jeżeli auto będzie jeździło jak należy to nie ma sensu wydawać pieniędzy. Jak będzie źle jeździło spróbuj odłączyć na noc akumulator, zrób samoadaptację jak w poradniku na forumclubpolska. A jak to nie pomoże to niestety będziesz musiał zapłacić. Ja u siebie wymieniałem dwie i nic nie musiałem robić bo od razu zaczął mniej palić.
Dzięki za radę w sobote wymieniam i zobaczę co sie bedzie działo a o samoadaptacji to powiem że pierwszy raz słyszę ale poczytam
__________________
MKI CLX Białe Kombi 1,8 pb+lpg
Gaz to dziś oszczędność
ziomalb1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.