Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-12-2005, 19:47   #1
dlugasek
ford::average
 
Avatar dlugasek
 
Zarejestrowany: 26-07-2005
Skąd: Lubin
Model: [MK4]
Silnik: 18TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 114
Domyślnie [Mk1] Ogrzewanie szyby przedniej

Witam



W moim mondku do dzisiaj działało podgrzewanie przedniej szyby (piękna sprawa)ale co piękne szybko się konczy a mianowicie dziśaj rano włączam ogrzewanie i szok grzeje tylko połowa pasarzera .Sprawdzilm bezpiecznik 30A jest cały wiem,że jest jescze kostka łącząca gdzies przy podszybiu ,jeszcze jej niesprawdzałem ,ale jak bym ją sprawdził i wszystkie styki będą ok ,to proszę o radę gdzie jeszcze szukać może jusz ktoś miał taką przypadłośc.



Pozdrawiam

__________________
Zdzisław
dlugasek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2005, 20:00   #2
andrew.thc
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-11-2005
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
Postów: 58
Domyślnie

hey
mam podobny problem....prawa strona grzeje,lewa nie....
gadałem z gostkiem na warsztacie,oto jak on ten problem rozwiązał:

sprawdził dwie kostki-trzeba w tym celu zajrzeć pod plastik na ktorym zamocowane są wycieraczki.... kostki były sprawne
z ciekawosci zdioł boczne listwy szyby przedniej od srodka,pon. tamtedy ''lecą'' druciki na szybe-owy drucik był walniety.Wymienił go..i szyba grzała.

czasem,jak dostaniesz odprysk kamienim,to włókna w szybie moga sie przerwac,co też jest jednoznaczne z awaria ogrzewania.

musze w końcu wygospodarowac troche czasu,i sie do tego zabrać!!
jesli cos zdziałasz,daj znacGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam
andrew.thc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2005, 20:33   #3
dlugasek
ford::average
 
Avatar dlugasek
 
Zarejestrowany: 26-07-2005
Skąd: Lubin
Model: [MK4]
Silnik: 18TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 114
Domyślnie

Witam


Dzięki za podpowiedz ,napewno odpowiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
__________________
Zdzisław
dlugasek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2005, 20:52   #4
gawron
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-10-2004
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo
Silnik: 20 TDCI 130
Rocznik: 2006
Postów: 64
Domyślnie

czołem
Mam służbowego mkIII 2004 2 miesiące temu przestała grzać prawa strona ,tak 30% .Auto na gwarancji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .W serwisie powiedzieli że takich usterek sie nie naprawia i wymienili szybkę na nową Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
To tak w ramach co robić....nie chce straszyć ale może po ogrzewaniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gawron jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2005, 21:00   #5
dlugasek
ford::average
 
Avatar dlugasek
 
Zarejestrowany: 26-07-2005
Skąd: Lubin
Model: [MK4]
Silnik: 18TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 114
Domyślnie

Witam

Niestrasz mnie gawron Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,może tak zle niebędzie do wczoraj działała bez problemu i nagle cała polówka niegrzeje i niedostałem kamieniem w szybę więc mam nadzieję że koledzy pomogą radami i będzie chulac


Pozdrawiam
__________________
Zdzisław
dlugasek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2005, 18:31   #6
gawron
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-10-2004
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo
Silnik: 20 TDCI 130
Rocznik: 2006
Postów: 64
Domyślnie

czołem
Trzymam kciuki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , napisałem tylko jak to u mnie było.Ale jest plus - nówka szyba bez rysek.W prywatnym po 5 latach porysowana że ho ho.
naprwiaj, sam jestem ciekaw czy sie uda.Daj znać
gawron jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2005, 20:25   #7
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie

Witam
Wlasnie przegladalem instrukcje i widze ze do ogrzewania przedniej szyby sa dwa bezpieczniki 30A do lewej strony jeden i do prawej strony drugi. Piszesz ze sprawdziles bezpiecznik moze wlasnie sprawdziles ten jeden od lewej strony i jest ok a ten od prawej jest spalony ?? Załączam skan tej strony z instrukcji.
Powodzenia, moze w tym tkwi problem.
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2005, 21:33   #8
dlugasek
ford::average
 
Avatar dlugasek
 
Zarejestrowany: 26-07-2005
Skąd: Lubin
Model: [MK4]
Silnik: 18TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 114
Domyślnie

Witam

Masz rację sprawdziłem tylko jeden bezpiecznik wedle instrukcji ,ale niejest powiedziane ,że w instrukcji niema błędu,a tak prawdę mówiąc niemiałem dotej pory czasu ,żeby się zato wziaśc i narazie niebyło takiej potrzeby ,ale od środy mam urlop i zobaczę co tam się skopało no i warunki się zpaprały .Napewno dam znac co z tego wyszło


PozdrawiamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Zdzisław
dlugasek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2006, 16:25   #9
wawerek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Model: Mondeo
Silnik: 1,8
Rocznik: 99
Postów: 25
Domyślnie wszystko sprawdzałem

U mnie też prawa strona grzeje bardzo dobrze a lewa tylko miejscami tzn mam na szybie tylko 2 kreski rozmrożone. Sprawdzałem bezpiecfzniki i wszystko gra ta kostke która sie znajduje pod tymi osłonami jak sie zdejmnie wycieraczki tez sprawdzilem i nie jest zasniedziala. Ktos napisal ze jakies przewody które lecą koło slupka. ALe ja sie przyjrzałem i podłączenie szyby jest na dole niedaleko kostki. Mozecie mi wyjasnic o co chpodzi z tymi przewodami.
wawerek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2006, 20:11   #10
bonusik29
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-11-2005
Skąd: Szczecin
Postów: 33
Domyślnie Re: wszystko sprawdzałem

Cytat:
Napisał wawerek
U mnie też prawa strona grzeje bardzo dobrze a lewa tylko miejscami tzn mam na szybie tylko 2 kreski rozmrożone. Sprawdzałem bezpiecfzniki i wszystko gra ta kostke która sie znajduje pod tymi osłonami jak sie zdejmnie wycieraczki tez sprawdzilem i nie jest zasniedziala. Ktos napisal ze jakies przewody które lecą koło slupka. ALe ja sie przyjrzałem i podłączenie szyby jest na dole niedaleko kostki. Mozecie mi wyjasnic o co chpodzi z tymi przewodami.
jak grzeje ale tylko fragmentami to szubka juz sie skonczyla, mam to samo w escorcie.
sprawdzalem prady dochodza do szyby a szyba nie grzeje ponoc sie rozwarstwia ze starosci czy jakos tak i nie da rady juz tego naprawic tylko wymiana szyby Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bonusik29 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.